NB I B: Haladás-Makó 3-1

A mérkőzésről tudósított: KISS ÁRPÁDA mérkőzésről tudósított: KISS ÁRPÁD
2004.08.28. 22:58
A hazaiak többet birtokolták a labdát a középpályán, de a támadások vezetése akadozott, igaz, a makóiak szervezetten, jól védekeztek. A jól kontrázó hazaiak a 70. percben újabb gólt szereztek, és ez ismét szárnyakat adott a fiatal szombathelyi gárdának.SÁRGA LAPVarga (Imre lerántásáért) az 55., Czeglédi (Bodonyi buktatásáért) a 66. percbenSZÖGLETARÁNY: 4:6 (3:3)37. perc: Mihalecz nyolc méterről fejelt a kapuba. 1-053. perc: Szabó Sándor 14 méterről lőtte a bal sarokba. 1-170. perc: Baráth a kapu jobb oldalába lőtte a labdát. 2-175. perc: Seper büntetőből nagy erővel a bal alsó sarokba. 3-1Mestermérleg Mihalecz István: - Mutogatjuk az oroszlánkörmeinket.Kolozsvári János: - Nem érdemeltünk vereséget.