Vácott győztek az albánok

Tudósítónktól TudósítónktólTudósítónktól Tudósítónktól
Vágólapra másolva!
2004.06.26. 22:11
Címkék
A Dunakanyar Vác NB I B-s együttese is elkezdte a felkészülést az új bajnoki idényre, mégpedig új edzővel. A bajnokságot befejező Szabados György helyett a Bp. Honvéd korábbi 12-szeres válogatott játékosa, Gyimesi László kezébe került az irányítás, segítője pedig Nagy Tibor lesz.
A játékosállományban még változás nem történt, bár Molnár András próbajátékon szerepel. Nos, nyitányként rangos ellenféllel, az albán bajnok FK Tiranával mérkőztek meg a váciak, amelyik csapat ugyebár a Ferencváros ellenfele lehet a BL-selejtezőben. Az albánok legjobbja, Indrit Fortuzzi vállsérülése miatt csak a lelátóról nézte társait, akik így is meggyőző játékkal győztek. Dunakanyar Vác–FK Tirana (albán) 1–5 (0–3)
Vác, 50 néző. V: Hegedűs
VÁC: Sztankó – Zachar, Ráki, Molnár A., Donka – Rusvay, Hirt, Morvay (Molnár Z.), Szabó Z. – Alumona, Bozori
TIRANA: Hidi (Egbo) – Behari, Haidari (Muca), Dabula (Pinari) – Sina, Patusi, Bulku (Tafaj), Lici (Agoli) – Muka (Vladi) – Merkoci (Halili), Giafa
G: Bozori, ill. Halili (2), Merkoci, Sina, Agoli
Legfrissebb hírek

Légióskörkép: Tiefenbach, Sallói és Szalay is gólt szerzett a múlt héten

Légiósok
3 perce

Kedden folytatódik a felkészülés a vb-re, Majoross Gergely szerint még sok játékelemet kell gyakorolni

Jégkorong
48 perce

NB II: BVSC-Zugló–Vasas FC

Labdarúgó NB II
52 perce

Heti légiósprogram: Bournemouth–Manchester United

Légiósok
55 perce

„Fájdalmas lesz" – Hamilton nem tudja, miért szenved a Ferrarival

F1
1 órája

Tíz év után távozik Tah a Bayer Leverkusentől – hivatalos

Német labdarúgás
1 órája

„A szívünkben mindig velünk lesz” – labdarúgók búcsúztak Ferenc pápától

Olasz labdarúgás
1 órája

Fucsovics kikapott a madridi mestertorna selejtezőjében

Tenisz
1 órája
Ezek is érdekelhetik