NB I B: BKV Előre–Szolnok 3–1

UGRÓCZKY KÁROLYUGRÓCZKY KÁROLY
2004.04.25. 21:05
SÁRGA LAP
Kovács A. (visszahúzta Liptákot) a 11., Földvári (visszahúzta Novákot) a 18., Lettrich (gáncsolta Törököt) a 42. percben

SZÖGLETARÁNY: 13:5 (10:2)

2. perc: Ruppert a 16-os előtt Novákhoz adta a labdát, a középpályás ballal, 20 méterről védhetetlenül lőtt a kapu jobb felső sarkába. 0–1
38. perc: Antal a 16-oson belül buktatta Földvárit, a játékvezető határozottan 11-est ítélt. A büntetőt Zsolnai nagy erővel a kapu jobb oldalába lőtte. 1–1
54. perc: Werle jó ütemben ugratta ki Csopakit, a csatár betört a 16-oson belülre, 11 méterről kapura lőtt, a labda a kifutó kapust is érintve került a hálóba. 2–1
85. perc: Werle Tibor 17 méterről a kapu bal felső sarkába csavarta a labdát. 3–1

Már a 2. percben megszerezte a vezetést a vendégcsapat, és ez a találat egyben megadta a mérkőzés alaphangját is. A vendéglátó BKV Előre nagy erővel rohamozott, a szolnoki csapat teljesen átadta a teret, és bizony jó néhányszor beszorult saját 16-osára. A BKV végül többet tett a sikerért, és látottak alapján a hazai csapat teljesen megérdemelten szerezte meg a három pontot.

Mestermérleg
Krecska János:
– Na végre! Ezzel a győzelemmel vége hetek óta tartó vesszőfutásunknak. Bízom a jó folytatásban.
Simon Antal: – Úgy kezdtük a mérkőzést, ahogy azt minden idegenben játszó csapat szeretné. A második percben lőtt vezető gólunk azonban visszafogottá tette csapatomat, különösen az első félidőben.