Jótékonysági kosárlabdagálát rendeznek a székelyföldi árvizek károsultjainak

M. B.M. B.
Vágólapra másolva!
2025.06.19. 11:55
null
Fotó: mkosz.hu
Jótékonysági kosárlabdagálát rendeznek a székelyföldi áldozatok károsultjainak, illetve a parajdi sóbányában történt katasztrófa károsultjainak megsegítésére – közölte hivatalos honlapján a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége (MKOSZ)

„A főszervező a Kiss Lenke Kosárlabda Suli, amely a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségével és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Sportegyesületével összefogva jótékonysági kosárlabda gálaműsort szervez neves, a kosárlabdához kötődő közéleti szereplőkkel és sportolókkal. A fogyatékkal élő sportolók és az épek számára kifejlesztett közös sportolási lehetőség – a Baskin, Kiss Lenke Kosárlabda Suli általi bemutatója mellett neves műsorvezetők, a világhírű Face-Team és a zsákolóbajnok Szöcske műsora is hozzájárul a jótékonysági esemény színvonalának emeléséhez” – olvasható az MKOSZ közleményében

A gálának a Ludovika Sportcsarnok ad otthont ma 16 és 20 óra között, s támogatói jegyeket is lehet váltani. A rendezvény teljes bevételét az árvízkárosultak megsegítésére fordítják, külhoni egyházak és szeretetszolgálataik közreműködésével – közölték a szervezők.

Forrás: MKOSZ

 

Legfrissebb hírek

Szeptemberben lesz a „Könnyek a vízben” segélykoncert, az adományozás tovább folytatódik

Egyéb egyéni
2025.07.04. 11:34

Összefogtak a jó ügyért: kosárgálával segítettek a székelyföldi árvízkárosultakon

Kosárlabda
2025.06.25. 23:12

3x3-as kosár-vb: másodszor is kikapott a női válogatott Ulánbátorban

Kosárlabda
2025.06.23. 15:26

Szoboszlai Dominik ünnepelt és jótékonykodott Budapesten

Magyar válogatott
2025.06.12. 20:27

NS-jótékonyság: indul a 10. Tour de Bókay a gyermekekért

Kerékpár
2025.06.12. 08:36

Az MKOSZ emlékmezzel tiszteleg az 1955-ben Európa-bajnokságot nyerő magyar válogatott előtt

Kosárlabda
2025.06.11. 17:57

Kosárlabda: az Eb mellett EYOF is vár majd a nyáron az U16-os lányokra

Utánpótlássport
2025.05.24. 19:34

Kosárlabda: Jakab Máté az új női 3x3-as kapitány

Kosárlabda
2025.05.20. 16:04
Ezek is érdekelhetik