Egy, csak egy csapat maradt

MIHÁLYI ANDRÁSMIHÁLYI ANDRÁS
Vágólapra másolva!
2005.02.27. 00:09
Címkék
Mostantól szabad a vásár a hölgyek első számú európai sorozatában, mert a tavalyi győztes francia USVO-t sima 2-0-s öszszesítéssel már a nyolcaddöntőben elbúcsúztatta a spanyol bajnok Valencia.
Kiesett a címvédő!
Sajnos az előző évi bajnok kiesésével párhuzamosan kiesett az MKB-Euroleasing Sopron is, amely - a realitások talaján maradva - igazából csak abban reménykedhetett, hogy hazai pályán megcibálja kicsit a számára jelenleg oroszlánnak számító lengyel Gdynia bajszát.

Ez a párharc második mérkőzésének első félidejében sikerült is, ám a fordulás után egyértelművé vált Dydekék fölénye, akik szintén 2-0-val foglalták el helyüket a legjobb nyolc között.

Béres nem tehetett a vereségrôl (Fotó: Laufer László)
Béres nem tehetett a vereségrôl (Fotó: Laufer László)
Béres nem tehetett a vereségrôl (Fotó: Laufer László)
Akárcsak az összes többi csatában az esélyesebbik fél, leszámítva egyetlenegyet: a Pécset… Egyedül a magyar bajnok és az ukrán Kozacska-Zalk Zaporizzsja játszik harmadik meccset a rájátszás első fordulójában, és ez bizony csalódás, Persze tragédia nem történt, csupán egy-két pihenőnaptól "szabadították" meg magukat pénteki gyenge teljesítményükkel Iványiék, akik idénybeli második vereségüket könyvelhették el. Legutóbb november 17-én, tehát több mint három hónapja, a Dinamo Moszkva elleni idegenbeli mérkőzésen voltak kénytelenek fejet hajtani a fekete-fehérek, akiknek, úgy látszik, az idén valahogy nem megy a volt Szovjetunió területén. Ami azért aggasztó, mert nagyon valószínű, hogy 2005-ben Szamara ad otthont a négyes döntőnek - már ha bejut a csapata.
Legfrissebb hírek

Vasárnapi sportműsor: Ferencváros–Paks rangadó, F1-es Szingapúri GP

Minden más foci
5 órája

Vereség a Chelsea-től is, lejtőn a Liverpool; Bombagól után különös 11-es a vidéki rangadón

E-újság
5 órája

Megkéselték Indianapolisban a New York Jets korábbi irányítóját

Amerikai sportok
5 órája

A mi kutyánk kölyke – Malonyai Péter jegyzete

Angol labdarúgás
6 órája

Sportági félistenek – Ballai Attila publicisztikája

Kézilabda
6 órája

Három góllal nyert a Marseille, zsinórban negyedik győzelmét aratta a Ligue 1-ben

Francia labdarúgás
6 órája

Vinícius Júnior duplázott, Kylian Mbappé is betalált, nyert a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
6 órája

Arne Slot: Három helyzetet is kialakítottunk, de Kerkez, Szoboszlai és Isak sem élt vele

Angol labdarúgás
6 órája
Ezek is érdekelhetik