Feledhető győzelem

WEISZ FERENCWEISZ FERENC
2004.12.04. 22:55
Hiányzott a hazai csapatból az eddig kiválóan teljesítő center, Ivana Matovics, aki bokasérüléssel küszködik, a szekszárdi vendégeknél pedig nem léphetett pályára Hoffmann Petra, valamint Bukovszki Mónika, akit beírtak ugyan a jegyzőkönyvbe, de játékára sérülés miatt nem kerülhetett sor.
Némi meglepetésre Vertetics István hölgyei kezdtek jobban, Hejková ekkor letámadást vezényelt játékosainak, és hamar fordítottak is a zöld-sárgák. A második tíz perc nagyon nívótlan játékot hozott, a közönség csak bosszankodott. Nem változott a helyzet a nagyszünet után sem, a soproniak egy ízben már húsz ponttal is vezettek, a befejező tíz percben viszont visszaestek, így végül is a kisszámú közönség, no meg a soproni csapat csak a győzelemnek örülhetett, míg Vertetics István - a körülményekhez képest - elégedett volt csapata teljesítményével, de leginkább a lelkesedésével.

MKB-Euroleasing Sopron - Atomerőmű-KSC Szekszárd 71-53
(25-15, 12-9, 18-16, 16-13)
Sopron, 600 néző. V: Téczely, Tóth K.
EUROLEASING: Bieliková, Kovacsevics 10/3, Horváth Zsuzsanna 12/6, Vajda 14/3, BLAHUSKOVÁ 14/3. Cs: Seres 9, Borovicková 2, Honti 6, Szlimák 4. Edző: Natália Hejková
SZEKSZÁRD: Tamás 8, Koncz J., Czukor 14/6, Lódi 4, VARDA 18. Cs: Bereczki 4, Szentkirályi 5/3. Edző: Vertetics István
Az eredmény alakulása. 2. p.: 0-5. 4. p.: 7-7. 8. p.: 21-11. 13. p.: 29-19. 24. p.: 51-30. 35. p.: 65-45. 38. p.: 67-49