Grebenár Péter is marad

B. K.B. K.
Vágólapra másolva!
2004.07.27. 22:39
Címkék
Bár nagyon kedvező ajánlatokat kapott Pécsről, Kecskemétről és Zalaegerszegről, hosszas gondolkodás után Grebenár Péter mégis úgy döntött, hogy újabb egy esztendeig a Marc-Körmend háromszoros bajnokcsapatában kosarazik.
A center hûséges a Körmendhez (Fotó: Unger Tamás)
A center hûséges a Körmendhez (Fotó: Unger Tamás)
A center hûséges a Körmendhez (Fotó: Unger Tamás)
A center hûséges a Körmendhez (Fotó: Unger Tamás)
A center hûséges a Körmendhez (Fotó: Unger Tamás)
A center hûséges a Körmendhez (Fotó: Unger Tamás)
A 23 éves, 210 centis, korábbi válogatott középjátékossal kiegészülve immár öt szerződtetett játékosa van a Rába-parti egyletnek. Az már korábban eldőlt, hogy két tehetséges fiatal, Ferencz Csaba és Kutasi Gergely marad a vasi kisváros együttesében, míg Érsek István Paksról, Charles Edmonson pedig Ausztriából tért vissza Körmendre. Információink szerint Keresztes Raffael, Szlávik Mátyás és Vavra Péter ugyan szóban már elígérkezett a piros-feketékhez, ám eleddig még egyikük sem írt alá a Zsebe-csapathoz. A körmendi vezetők tervei szerint egyébként őszszel három légiós erősíti majd a Marc gárdáját. Edmonson után a tavalyi bajnoki döntő MVP-je, azaz legértékesebb játékosa, Denis Toroman lehetne a gárda másik légiósa, ám a verebek azt csiripelik, hogy a horvát fiú ára (havi háromezer euróról hallani) egyelőre megfizethetetlennek tűnik a vasiak számára. És akkor még nem is beszéltünk a sokak által visszavárt Jibrahn Ike-ról. Híreink szerint az amerikai kosaras jelenleg Törökországban és Franciaországban keres magának kenyéradót, s havi nyolcezer dollárért írna alá, azaz vajmi kevés esély van arra, hogy a roppant tehetséges játékmester ősszel ismét piros-feketében pattogtasson.
Legfrissebb hírek

Cseh Sándor a japánok legyőzése után: Szorosabb mérkőzésre számítottam

Vizes vb 2025
23 perce

A magyar női vízilabda-válogatott húsz góllal verte Japánt a vizes vb-n

Vizes vb 2025
1 órája

Davide Lanzafame: Egyik álmom, hogy a Honvéd edzője legyek; Matheus Saldanha eladásából a Fradi után az NB I is profitálhat

E-újság
8 órája

Svédország jutott be a negyeddöntőbe a C-csoport győzteseként a női labdarúgó Eb-n

Minden más foci
8 órája

Vasárnapi sportműsor: PSG–Chelsea és Sinner–Alcaraz döntők

Minden más foci
9 órája

Mátyás és Funar városában – Ballai Attila publicisztikája

Európa-liga
9 órája

NB II-es felkészülés: a Videoton két meccset nyert meg szombaton, kétszer játszott a Honvéd is

Labdarúgó NB II
9 órája

Kosárlabda: győzelemmel kezdett az U19-es leányválogatott a brnói vb-n

Utánpótlássport
9 órája
Ezek is érdekelhetik