Szeviép-Szeged–Dinamo Moszkva (orosz) 75–89

(27–24, 19–18, 17–27, 12–20)
Szeged, 400 néző. V: Kudlicki (lengyel), Vukanovics (szerb-montenegrói)
SZEGED: Donkó (5), Roczkov (3), MÉSZÁROS (24/12), Russai (9), Ujhelyi (7). Cs: Fűrész (15/3), Kajdacsi (4), Mandache (6), Pungor (2). Edző: Ujhelyi Gábor
MOSZKVA: JOHNSON (27), Andjelics (10/6), Golovacseva (8/6), ZASZULSZKAJA (12), PAVLICKOVÁ (14). Cs: López (6), SNOW (12). Edző: Fabio Fossati
Az eredmény alakulása. 3. p.: 10–4. 8. p.: 18–16. 13. p.: 35–28. 18. p.: 41–37. 23. p.: 50–47. 28. p.: 59–63. 34. p.: 66–73. 37. p.: 71–81
Kipontozódott: Kajdacsi (35. p.)
SU Glifada Eszperidesz Küklosz (görög)–Trentino Rovereto (olasz) 78–58. A csoport végeredménye: 1. Moszkva 10 pont, 2. Glifada 10, 3. Rovereto 10, 4. Szeged 6

Parádés dobóteljesítménnyel rukkolt ki a Szeged a mérkőzés első felében, legjobbjai közül a 11 pontot termelő Fűrész és a 12 pontig jutó Mészáros a nagyszünetig egyetlen dobást sem hibázott el. A két WNBA-s kosarast, összességében pedig öt idegenlégióst felvonultató moszkvaiak közül eközben az irányító Johnson kápráztatta el a nézőket: a Dinamo amerikai idegenlégiósa 30 IBM-pontot szorgoskodott össze a térfélcseréig, jórészt neki köszönhetően tartott lépést ellenfelével a patinás orosz klub. A második negyed krónikájához tartozik, hogy Mandache bokasérülést szenvedett, és nem tudta folytatni a játékot. A harmadik felvonás derekán Andjelics eredményességének köszönhetően fordított a vendégcsapat (53–54), majd Johnson találataival a játékrész végére hatpontosra hizlalta előnyét. A moszkvaiak nagyágyúi a találkozó második felében egyértelműen felülmúlták a hazaiak kulcsembereit, ennek tudható be a Fossati-együttes magabiztos győzelme. A Szeviép-Szeged így sajnos nyeretlenül zárta a páneurópai szakasz H-csoportjának küzdelmeit.