Dániában már biztosra veszik a világbajnok beálló Veszprémbe érkezését

N. T.N. T.
Vágólapra másolva!
2025.02.18. 15:34
Lukas Jörgensen Veszprémben köthet ki jövő nyáron (Fotó: AFP)
A dán Tv2 információja szerint a One Veszprém férfi kézilabdacsapata megegyezett az olimpiai és világbajnok beállóval, Lukas Jörgensennel, aki 2026-ban érkezhet a magyar klubhoz.

 

A 25 éves játékos lehetséges Veszprémbe igazolásáról már novemberben felröppentek a hírek a német sajtóban, a dán Tv2 pedig most már arról számolt be, hogy megszületett az egyezség a Flensburg beállójával.

Jörgensen nem kívánta kommentálni az értesülést, de a cikk már tényként kezeli a jövő nyári klubváltását. A párizsi olimpia álomcsapatába is beválasztott játékos megszerzése azért is lehet indokolt, mert tartja magát a hír, hogy a francia klasszis, Ludovic Fabregas visszatér Barcelonába.

Nem Jörgensen lenne az egyetlen dán játékos, aki 2026-ban Veszprémbe érkezik, a Barca kapusa, a Veszprémmel jó ideje összeboronált Emil Nielsen kapcsán szintén azt írják, hogy megszületett a megállapodás. 

A közelmúltban több, korábban Xavi Pascuallal dolgozó játékosról is érkezett olyan hír, hogy követi volt edzőjét Veszprémbe: a világ egyik legjobb védekező játékosa, a brazil Thiagus Petrus, és az egyiptomi balátlövő, Ali Zein is az érkezők táborát gyarapíthatják. 

 

Legfrissebb hírek

Spanyolország, Grúzia, Feröer és Montenegró is kijutott a férfi kézi Eb-re

Kézilabda
6 órája

A németek és a csehek is kijutottak az Eb-re, a franciáké az Eurokupa

Kézilabda
2025.05.07. 22:05

Simán győzött Szlovákia ellen, és csoportelsőként kijutott az Eb-re a magyar férfi kéziválogatott

Kézilabda
2025.05.07. 19:26

Pergel Andrej: Nem gondoltam, hogy idén bekerülök a magyar válogatottba

Kézilabda
2025.05.07. 09:25

A Szeged 43 gólt dobva hozta a kötelezőt a NEKA ellen

Kézilabda
2025.05.04. 18:32

Sose jártunk ilyen közel – Vincze Szabolcs jegyzete

Kézilabda
2025.05.02. 23:07

Férfi kézi NB I: nem tudta legyőzni otthon a PLER a Komlót

Kézilabda
2025.05.02. 19:36

Kézilabda: Rosta Miklós hét góllal segítette bajnoki címvédéshez a Dinamo Bucuresti-et

Kézilabda
2025.05.02. 18:17
Ezek is érdekelhetik