Férfi kézi NB I: hat-nyolc hónapra kidőlt a válogatott beálló

D. S. B.D. S. B.
Vágólapra másolva!
2023.02.28. 12:13
null
A magyar válogatott beálló, Topic Petar súlyos sérülést szenvedett a Csurgó elleni bajnokin, hosszú ideig nem számíthat rá a Tatabánya (Fotó: Török Attila)
A férfi kézilabda NB I-ben szereplő Tatabányai KC hivatalos honlapján számolt be róla, hogy hosszú időre, hat-nyolc hónapra kidőlt a Csurgó elleni bajnokin Achilles-ín-szakadást szenvedő magyar válogatott beálló, Topic Petar.

A Komárom-Esztergom vármegyei klub tudatta, a 31 éves kézilabdázót hétfőn megműtötték, s már otthonában töltötte az estét, ugyanakkor három hétig fekvőgipszben lesz, mielőtt megkezdi a terápiát, s teljes felépülése előreláthatóan hat-nyolc hónapot vesz igényben.

„Húsz éve az életemet jelenti a kézilabda, ezért rettenetesen nehezen élem meg a jelenlegi helyzetet, mind mentálisan, mind fizikailag. Nagy fájdalmaim vannak, de valamit biztosan tudok, hogy százötven százalékot fogok adni a rehabilitáció alatt és erősebben fogok visszatérni, mint valaha” – mondta klubja honlapjának Topic Petar.

Legfrissebb hírek

Férfi kézilabda NB I: harmadik igazolását is bejelentette a Gyöngyös – hivatalos

Kézilabda
18 órája

Szoros bajnoki döntő várható a két magyar sztáralakulat, a címvédő Veszprém és a trónkövetelő Szeged között

Kézilabda
21 órája

Hosszabbított orosz beállójával a Szeged

Kézilabda
2025.05.29. 17:55

Férfi kézilabda NB I: újabb játékos érkezését jelentette be a Gyöngyös – hivatalos

Kézilabda
2025.05.29. 12:10

Aron Pálmarsson bejelentette a visszavonulását – hivatalos

Kézilabda
2025.05.25. 21:23

Legyőzte a Dabast, és bent maradt a PLER a férfi kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2025.05.25. 19:34

Jövő pénteken kezdődik a döntő a férfi kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2025.05.20. 16:01

Tomori Győző: Most végre mi éltünk a lehetőséggel

Kézilabda
2025.05.20. 14:09
Ezek is érdekelhetik