Férfi kézi NB I: a Mezőkövesd a szünetig tartotta a Szegedet

2015.12.01. 19:56
Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság 17. fordulójában a Mol-Pick Szeged otthon tíz góllal nyert a Mezőkövesd ellen, amely a szünetig kimondottan jól tartotta az esélyesebb házigazdákat.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
17. FORDULÓ

MOL-PICK SZEGED–MEZŐKÖVESDI KC 33–23 (13–13)
Szeged, 1600
néző. V: Felhő, Öcsi
SZEGED: WYSZOMIRSKY 1 – Mindegija 1, ZUBAI SZ. 3, Blazevic, Goncalves 2, Csuruvija 3, PARRONDO 4. Cs: BONBAC 6 (6), Ancsin 4, Prodanovics 2 (1), Garcia 4, HEGEDŰS M. 3, Fekete B. Edző: Carlos Pastor
MEZŐKÖVESD: Holló – Benis 3 (3), Kovács P. 1, Radnic 2, Trivkovics 3, Hajdú 2, Szepesi 1. Cs: Rapi (kapus), Grünfelder, ANTAL SZ. 4, FÜSTÖS 5, Kiss R. 2 (1), Kozina., Kovács B. Edző: Skaliczki László
Az eredmény alakulása. 4. perc: 1–2. 10. p.: 3–3. 16. p.: 6–4. 20. p.: 9–6. 28. p.: 12–13. 33. p.: 14–15. 40. p.: 19–15. 47. p.: 24–18. 51. p.: 28–19. 55. p.: 31–20
Kiállítások: 4, ill. 6 perc
Hétméteresek: 7/7, ill. 5/4
Carlos Pastor:
– A vasárnapi franciaországi BL mérkőzést követően kedden hajnalban érkeztünk meg Szegedre. Tartalékos, és fáradt csapatunknak csak a győzelem kiharcolása volt a célja, és ezt elérte.
Skaliczki László: – Fegyelmezetlenségein következménye, hogy az indirekt játék túlsúlyban volt a direkttel szemben. FÉRFI KÉZILABDA NB I