Férfi kézi-vb: a második félidőben léptek meg Vujinék

2013.01.15. 20:01
Szerbia három fordulót követően is még százszázalékos a spanyolországi férfi kézilabda-világbajnokságon, Marko Vujinék a második félidőben tették biztossá sikerüket Szaúd-Arábia ellen. A németek szoros meccsen verték meg Argentínát, míg Izland Macedóniát múlta felül.

A mieinkkel egy ágon szereplő Szerbia harmadik meccsét is megnyerte, a dél-koreaiak és a fehéroroszok után ezúttal Szaúd-Arábiát győzte le. Marko Vujinék a félidőben ugyan még csak kettővel mentek, de a folytatásban nagyobb sebességre kapcsolva végül közte tízzel nyertek (30–20).

A németek a Tunéziától elszenvedett zakó után kiélezett meccset játszottak Argentínával, amely az egész meccs alatt nem akart leszakadni, de végül nem tudott pontot csenni európai ellenfelétől.

Az eddig két sikerrel álló Macedónia Izlanddal már nem bírt, az északiak szinte végig vezetve 23–19-re nyertek.