Férfi kézi: a 2012-es év legjobbja a PSG-ben folytatja - hivatalos

Vágólapra másolva!
2013.01.08. 15:08
A francia kézilabda-bajnokságban szereplő Paris Saint-Germain hivatalosan is bejelentette, hogy a válogatott kiválósága, Daniel Narcisse a következő szezontól náluk folytatja pályafutását.

A korábbi híreknek megfelelően Narcisse két évre szerződik a nagy terveket szövögető PSG-hez. A jelenleg a francia válogatottal a világbajnokságra készülő játékos is örömét fejezte ki, hogy ilyen ambiciózus klubhoz csatlakozhat.A korábbi híreknek megfelelően Narcisse két évre szerződik a nagy terveket szövögető PSG-hez. A jelenleg a francia válogatottal a világbajnokságra készülő játékos is örömét fejezte ki, hogy ilyen ambiciózus klubhoz csatlakozhat.

„A klubnál nagy csapat épül, amely Európában is a csúcsra tör. Ezek a célok számomra sem közömbösek, szeretnék részese lenni ennek a projektnek” – mondta Narcisse, aki nem hosszabbította meg lejáró szerződését a Kiellel.

„Nagyon örülünk, hogy sikerült megszerezni egy olyan játékost, aki ennyire 'elegánsan' játszik, és mindenhol elismerik a tudását. Narcisse leigazolásával közelebb kerülünk a vágyunkhoz, hogy Európa élére kerüljünk” – mondta Jean-Claude Blanc, a PSG ügyvezető igazgatója.

Mint korábban beszámoltunk róla, a férfiaknál Narcisse-t választották meg 2012 legjobb játékosának az IHF hagyományos voksolásán. Az „Air France” becenévre hallgató Narcisse kiváló évet tudhat maga mögött: Londonban aranyhoz segítette a francia válogatottat, míg a Kiellel minden lehetséges címet (Bajnokok Ligája, német bajnokság és Német Kupa) begyűjtött 2012-ben.

Narcisse másodszor tér vissza Franciaországba karrierje során: 2007-ben három Gummersbachban töltött szezon után került a Chambéryhez, majd 2009-ben távozott a Kielhez. A PSG eddig sem gyenge kerete ezzel tovább erősödik, a közelmúltban jelentették be Igor Vori és Fahrudin Melic leigazolását. A PSG ebben a szezonban még veretlen a francia bajnokságban, 13 meccsből 13-at nyert, hat ponttal előzi meg a címvédő Montpelliert.

 

Legfrissebb hírek

Enrique Guardiolát előzte, Haaland Cristiano Ronaldo nyomdokaiban a BL történetének leggólgazdagabb játéknapján

Bajnokok Ligája
Tegnap, 11:24

Luis Enrique: Négy vagy öt csapat van a mi szintünkön a BL-ben, nem lesz könnyű a címvédés

Bajnokok Ligája
Tegnap, 7:52

Egy szoros mérkőzésre indult, de kettő hétig maradt a PSG Leverkusenben

Bajnokok Ligája
2025.10.21. 23:03

Loic Badé Párizs szülöttjeként győzné le a PSG-t a BL-ben

Bajnokok Ligája
2025.10.21. 14:32

Nagyot zuhant a Liverpool, élre állt a címvédő BL-erősorrendünkben

Bajnokok Ligája
2025.10.21. 11:28

A Ferencváros a 66. helyen áll a klubcsapatok világranglistáján

Minden más foci
2025.10.13. 12:18

Nem sikerült a címvédés: elbukta a 80 perces egyiptomi csatát a Veszprém

Kézilabda
2025.10.02. 21:18

Nuno Mendes volt a Barca elleni BL-meccs hőse – ő volna a világ legjobb balbekkje?

Bajnokok Ligája
2025.10.02. 09:01
Ezek is érdekelhetik