Női kézilabda: Tóth Tímea könnyek között gyógyul

Vágólapra másolva!
2010.06.06. 08:55
Tóth Tímea, a bajnokságban bronzérmes Vác női kézilabdacsapatának átlövője a szezon végén már sérült könyökkel lépett pályára, de mint korábban is mondta: kibírja. Kibírta. A bajnokságot becsülettel végigjátszotta, most viszont a gyógyulás sokszor fájdalmas időszaka köszönt rá.

„Aki kitalálta ezt a ketyerét... – sóhajt Tóth Tímea, felidézve magában a terápiával járó hullámlökés-kezelést. – Rengeteg apró ütést kapok a könyökömre, ráadásul a város másik végébe kell elmennem kezelésre, ami így még kevésbé motiváló. Állítólag a meszesedést és a letapadásokat oldja fel, közben persze el-eltalál egy-egy ideget is. Egyébként sem kellemes, ilyenkor viszont olyan érzésem van, mintha tűt szúrnának a könyökömbe. Legtöbbször nem is bírom végig a kezelést, közben szünetet kell tartani, annyira fáj, utána is sokáig érzem."

Emellett a gyógytorna kész felüdülés, bár ott sem kímélik Tóth Tímea könyökét. A játékosban az tartja a lelket, hogy az alapozás kezdetéig befejeződnek megpróbáltatásai.

„Azért azt még így sem mondanám, hogy várom az alapozást – mosolyog a válogatott átlövő. – A nyár viszont sajnos rámegy a gyógyulásomra, ráadásul kedvesem, Marosi Ádám öttusázó is alapos terhelést kap a felkészülésük során, egyedül meg nem szeretnék elmenni nyaralni. De nem panaszkodom, mert így is tudok pihenni, s tudom, hogy minderre szükség van ahhoz, hogy teljesen rendbe jöjjön a könyököm."

Legfrissebb hírek

Kézilabda: teher alatt nőnek, de nem elegen

Utánpótlássport
4 órája

Kézilabda: a serdülő és a junior fiúk is kikaptak felkészülési meccsen

Utánpótlássport
Tegnap, 17:58

Kézilabda: nagy utat tett meg a női NB I-be visszajutó NEKA

Utánpótlássport
2025.05.06. 19:47

Kézilabda: Siófokon, Portugáliában és Balatonbogláron készülnek a fiúk

Utánpótlássport
2025.05.05. 19:13

Kézilabda: Veszprém–Barcelona az ifjúsági BL négyes döntőjében

Utánpótlássport
2025.05.03. 11:12

Kézilabda: Fazekas Máténak a vérében a tehetség

Utánpótlássport
2025.05.01. 09:01

Kézi: célegyenesre fordul a fiúk felkészülése a világversenyek előtt

Utánpótlássport
2025.04.28. 14:49

Kézilabda: Karnyújtásnyira a női NB I-be jutástól a NEKA

Utánpótlássport
2025.04.26. 09:05
Ezek is érdekelhetik