Női kézilabda Magyar Kupa: a négy között jutott a Dunaferr is

2008.02.29. 23:34
A papírformát igazolva a Dunaferr magabiztosan nyert Hódmezővásárhelyen a női kézilabda Magyar Kupa negyeddöntőjében. A dunaújvárosiak végig irányították a mérkőzést, és egy percig sem forgott veszélyben a továbbjutásuk.
Mestermérleg
Rapatyi Tamás: – A hajráig kiválóan játszottunk, de a végén nem bírtunk a nagyobb játékerőt képviselő Dunaferrel.
Imre Vilmos: – Vérbeli kupatalálkozó volt, gratulálok a hazaiaknak, mi csak 15 percet játszottunk jól. A nemzetközi kupaszereplés előtt, remélem jókor jött ez a figyelmeztetés.

MAGYAR KUPA

NEGYEDDÖNTŐ
ASA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI NKC - DUNAFERR NK 28–33 (16–15)
Hódmezővásárhely, 600 néző. V: Szegedi, Unyatinszki
HÓDMEZŐVÁSÁRHELY: VÖRÖS – Földes 2, Nyikolajenko 4, WOLF 9 (2), Borbély 3, Sipos, Koroknai 3. Cs: Abramovics (kapus), Fülöp, JENŐFI 6, Jókai, Takács 1, Szepesi. Edző: Rapatyi Tamás
DUNAFERR: UNGUREANU – Lovász 2, Borbás 3, Laluska 4, FERLING 13 (5), Pigniczki 3, Vincze 4. Cs: KNEZOVIC (kapus), Mörtel 3 (1), Balogh, Sopronyi 1, Berta. Edző: Imre Vilmos
Az eredmény alakulása. 6. p.: 3–2. 10. p.: 4–5. 15. p.: 9–7. 17. p.: 9–10. 24. p.: 14–12. 37. p.: 19–18. 41. p.: 22–20. 46. p.: 24–25. 51. p.: 26–28. 55. p.: 28–29.
Kiállítások: 6, ill. 8 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 6/6