Férfiak, az 1–6. helyért
Nyíregyházi AB-Vill KC–Fotex KC Veszprém 26–38 (10–21)

Nyíregyháza, 500 néző. V: Herczeg, Südi
NYÍREGYHÁZA: LENCSÉS – Nagy Cs., Bécsi 4, Nagy Z. 1, Medve 4, Tarnavölgyi 4, Bartha I. 1. Cs: Papp G., FEKETE 7 (4), Braun, FARKAS 5, Tombor. Edző: Kovács Mihály
VESZPRÉM: Sterbik – GULYÁS 9, NIKOLICS 4, Csoknyai, Buday, Díaz 3, Pásztor 4. Cs: Fazekas (kapus), LAZAROV 5, Pérez 3, Zsigmond, Goluza 5 (3), GÁL 2, Iváncsik G. 3. Edző: Zdravko Zovko
Az eredmény alakulása. 13. p.: 2–6. 17. p.: 6–9. 22. p.: 6–15. 34. p.: 13–24. 45. p.: 19–31. 56. p.: 21–36
Kiállítások: 12, ill. 6 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 3/3

Az első félidőben más-más sebességi fokozaton kézilabdázott a két csapat, ez lemérhető volt az eredményen is. A szünet után már bátrabban játszott a hazai csapat, így állandósult a különbség, sőt a hajrában faragni is tudott tetemes hátrányából a Nyíregyháza. ---- & ---- D