Kerékpár: kétéves eltiltás várhat a spanyol Mikel Astarlozára

Vágólapra másolva!
2009.09.09. 16:58
Címkék
A B-próbája is pozitív lett, így kétéves eltiltásra számíthat a spanyol kerékpáros, Mikel Astarloza.

A doppingteszt eredményét a versenyző klubja, az Euskaltel-Euskadi is megerősítette.

A 29 éves sportoló az idei Tour de France-on megnyerte a 16. szakaszt, és összesítésben a 11. helyen végzett. Szervezetében egyébként EPO-t mutattak ki.

"A csapat biztos Astarloza ártatlanságában, és a történet már az ügyvédek kezében van, nekik kell bizonyítaniuk, hogy a versenyző nem doppingolt" – áll a klub közleményében.

Legfrissebb hírek

Price és Van Gerwen sem botlott a darts World Matchplayen

Egyéb egyéni
5 órája

Keddi sportműsor: megkezdi szereplését az FTC a BL-selejtezőben; férfi pólósaink vb-elődöntőt játszanak

Minden más foci
5 órája

Bartha Csaba: Sokan nem értékelik kellőképpen, hogy ősszel megnyertük a klubvilágbajnokságot; Boczkó Gábor: Egy éremnek is tudnék örülni

E-újság
5 órája

Sportvilág Tusnádfürdőn – Csinta Samu publicisztikája

Egyéb egyéni
5 órája

Álomjáték a valóságban – Patai Gergely jegyzete

Vizes vb 2025
5 órája

Szaúdi kérőt kapott a bizonytalan jövőjű Isak; Ekitiké készen áll az orvosira – hétfői transzferhíradó

Minden más foci
6 órája

Hiezl Réka: A következő szezont már az Egyesült Államokban kezdem el

Jégkorong
6 órája

NB II: a Mezőkövesdtől érkezett csatár, teljessé vált a Csákvár kerete – hivatalos

Labdarúgó NB II
6 órája
Ezek is érdekelhetik