NOVEMBER 27., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
2. FORDULÓ
E-CSOPORT
11.00:
Japán–Costa Rica, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Spanyolország–Németország, al-Hor (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
14.00:
Belgium–Marokkó, Doha (al-Tumama Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Horvátország–Kanada, al-Rajjan (Halifa Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
18. FORDULÓ – élő eredménykövető
13.00:
Kolorcity Kazincbarcika SC–MTK Budapest – élőben az NSO-n!
13.00: Soroksár SC–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
13.00: BFC Siófok–Credobus Mosonmagyaróvár – élőben az NSO-n!
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Aqvital FC Csákvár, Sényő – élőben az NSO-n!
15.00: Pécsi MFC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
15.00: FC Ajka–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
15.00: Tiszakécskei LC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
15.00: Szombathelyi Haladás–HR-Rent Kozármisleny – élőben az NSO-n!
15.00: ETO FC Győr–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!

NB III
19. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.00:
BKV Előre–Vasas II
13.00: BVSC-Zugló–Hatvan
13.00: Debreceni EAC–Békéscsaba II
13.00: Eger SE–Tiszaújváros
13.00: Hajdúszoboszló–Kisvárda II
13.00: Jászberényi FC–Debreceni VSC II
13.00: Karcag–Diósgyőri VTK II
13.00: Körösladány–Füzesgyarmat
13.00: Putnok FC–Pénzügyőr SE
13.00: Tiszafüred–Sényő
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Paks II–Ferencvárosi TC II
11.00: Újpest II–Kecskeméti TE II
13.00: Bánk SE–Szekszárdi UFC
13.00: Cegléd–Majosi SE
13.00: Iváncsa–FC Dabas
13.00: Monor–Dunaújváros
13.00: PTE-PEAC C-Doki–Honvéd FC II
13.00: Szolnok–MTK II
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Bicske
11.00: Győri ETO II–Móri SE
11.00: Puskás Akadémia II–Budaörs
13.00: Érd–Mol Fehérvár FC II
13.00: III. Kerületi TVE–Csorna
13.00: Kelen SC–Zalaegerszeg II
13.00: Nagykanizsa–Balatonfüred
13.00: Teskánd–Komáromi VSE
13.00: Zsámbék–Kaposvár

NŐI NB I
12. FORDULÓ
13.00:
Szekszárd–Mol Fehérvár FC

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.25:
Ebbsfleet United (V)–Fleetwood Town (III) (Tv: Spíler2)
14.55: Bristol Rovers (III)–Boreham Wood (V) (Tv: Spíler1)
16.10: Newport County (IV)–Derby County (III) (Tv: Spíler2)
17.55: Ipswich Town (III)–Buxton (V) (Tv: Spíler1)

TOVÁBBI ÉLŐKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
16.15 és 19.00:
női műlesiklás, Killington (Tv: Eurosport1)
20.30: férfi szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
19.00:
Carolina Panthers–Denver Broncos
19.00: Cleveland Browns–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Jacksonville Jaguars–Baltimore Ravens
19.00: Miami Dolphins–Houston Texans
19.00: New York Jets–Chicago Bears
19.00: Tennessee Titans–Cincinnati Bengals (Tv: Arena4)
19.00: Washington Commanders–Atlanta Falcons
22.05: Arizona Cardinals–Los Angeles Chargers
22.05: Seattle Seahawks–Las Vegas Raiders
22.25: Kansas City Chiefs–Los Angeles Rams (Tv: Arena4)
22.25: San Francisco 49ers–New Orleans Saints
Hétfő, 2.20: Philadelphia Eagles–Green Bay Packers (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
17.30:
Túraautó-világkupa, 1. futam, Dzsidda (Tv: Eurosport1)
20.00: Túraautó-világkupa, 2. futam, Dzsidda (Tv: Eurosport2)

DARTS
Players Championship Finals, Minehead
14.00:
negyeddöntő (Tv: Arena4)
20.00: elődöntő, döntő és a PDC ifjúsági vb döntője (Tv: Match4) 

KERÉKPÁR
10.50:
terepkerékpár, világkupaverseny (Tv: Eurosport2)
12.05: terepkerékpár, világkupaverseny (Tv: Eurosport2)
14.00: terepkerékpár, világkupaverseny (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.05:
DVTK Jegesmedvék–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: Debreceni EAC–FEHA19
OSZTRÁK JÉGKORONGLIGA
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–HC Bolzano (olasz)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
NEKA–FTC-Rail Cargo Hungaria
NÉMET BUNDESLIGA
14.00:
THW Kiel–Gummersbach (Tv: Sport1)
16.00: Hamburg–Magdeburg (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ
C-CSOPORT, HUELVA
17.00:
Spanyolország–Magyarország
FÉRFI NB I
18.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Atomerőmű SE
18.00: Egis Körmend–HÜBNER Nyíregyháza BS 
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Minnesota Timberwolves–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
17.00:
Kistext JP Auto Mercedes–GreenPlan-VRCK  (Tv: M4 Sport+)
17.00: Debreceni EAC–Kecskeméti RC
FÉRFI NB I
15.00:
Gamma Party-Co–DKSE
16.00: Dág KSE–TFSE
17.30: MEAFC-Miskolc–Szolnoki Röplabda Klub

SÍFUTÁS
11.50:
világkupa, nők, üldözőverseny, Ruka (Tv: Eurosport1)
13.15: világkupa, férfiak, üldözőverseny, Ruka (Tv: Eurosport1)

 

SÍUGRÁS
9.00:
világkupa, Ruka (Tv: Eurosport1)

SÚLYEMELÉS
Országos bajnokság, Tatabánya

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Málaga
13.00:
döntő (Tv: M4 Sport+)

TEQBALL
14.00:
világbajnokság, döntő, Nürnberg (Tv: Sport2)

TORNA
Mesterfokú bajnokság, Győr (férfi és női szerenkénti döntők)

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Hazafutás, műsorvezető: Edvi László
16.00: Csapó Gáborra emlékezik Ballai Attila, Bíró Attila, Csurka Gergely, Gerendás György, Horkai György, és Kásás Zoltán.
17.00: Vb minden mennyiségben: Lantos Gábor (origo.hu és Sportrádió) jelenti Katarból; vendég: Gyepes Gábor 27-szeres válogatott labdarúgó, középpontban a katari világbajnokság; Belgium–Marokkó után
18.00: Vb minden mennyiségben: Gyenge Balázs, Szeli Mátyás (Nemzeti Sport), Szabados Gábor sportközgazdász
19.00: Vb minden mennyiségben: Horvátország–Kanada után, Spanyolország–Németország előtt: Torghelle Sándor, Vadócz Krisztián
20.00: Vb minden mennyiségben: kint dolgozó magyarok – Rózsa Dóra (FIFA); spanyol–magyar női kosárlabda Eb-selejtező után: Fazekas Zoltán (Nemzeti Sport); osztrák jégkorongliga: Fehérvár–Bolzano; Korok Fatima világbajnok szabadtüdős mélymerülő
21.00: Vb minden mennyiségben: Spanyolország–Németország; napi összefoglaló: Szeli Mátyás, Gyenge Balázs (Nemzeti Sport)
22.05: Napi sportösszefoglaló