DECEMBER 3., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
NYOLCADDÖNTŐ

16.00: Hollandia–Egyesült Államok, al-Rajjan (Halifa Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Argentína–Ausztrália, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
19. FORDULÓ
13.00:
Diósgyőri VTK–Szombathelyi Haladás (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
9. FORDULÓ
13.30:
Sunderland–Milwall (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
18.00:
férfi lesiklás, Beaver Creek (Tv: Eurosport1)
20.30: női lesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport2)

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
18.00:
TCU-Kansas State (Tv: Arena4)
22.00: Tulane-UCF (Tv: Arena4)

BILIÁRD
20.30:
Egyesült Államok–Európa-válogatott, Mosconi-kupa, 4. forduló, Las Vegas  (Tv: Sport2)  

CSELGÁNCS
7.30:
1. nap, Grand Slam-verseny, Tokió (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
19.30:
Pályakerékpár Bajnokok Ligája, London (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Győri Audi ETO KC–Rapid Bucuresti (román) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
14.00:
Praktiker-Vác–LC Brühl HB (svájci) (Tv: Sport1)
16.00: Siófok KC–CS Magura Cisnadie (román) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
16.15:
Budai Farkasok-Rév Group–Pick Szeged, Budaörs
17.00: CYEB-Budakalász–Ferencvárosi TC
18.00: Csurgói KK–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Sport36-Komló–Telekom Veszprém
19.00: HSA NEKA–Fejér B.Á.L.-Veszprém, Balatonboglár
NŐI NB I
17.00:
MTK Budapest–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

17.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Kometa Kaposvári KK–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: MVM-OSE Lions–Atomerőmű SE
18.00: Sopron KC–Budapesti Honvéd Sportegyesület
18.00: DEAC–Egis Körmend
NŐI NB I
18.00: E.ON ELTE BEAC–Ludovika Csata
18.00: NKA Universitas PEAC–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: Vasas Akadémia–TFSE-MTK

LÓSPORT
11.00:
ügetőfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 10. forduló
11.00:
MÁV Előre SC-Foxconn–Kistext JP Auto Mercedes
Női Extraliga, alapszakasz, 7. forduló
19.00:
Vasas Óbuda–Szent Benedek RA
19.00: MÁV Előre SC-ST. Solar–Swietelsky-Békéscsaba

SZNÚKER
13.45: Skót bajnokság (Tv: Eurosport2)
22.00: Skót bajnokság (Tv: Eurosport2)

TÉLI SPORTOK
• Alpesi sí
17.45:
férfi lesiklás, világkupa, Beaver Creek (Tv: Eurosport1)
19.30: női lesiklás, világkupa, Lake Louise (Tv: Eurosport2)
• Északi összetett

  8.40: világkupa, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
10.30: világkupa, Lillehammer (Tv: Eurosport2)
Hódeszka
11.20:
világkupa, Les Deux Alpes (Tv: Eurosport1)
• Sífutás
12.00: világkupa, férfiak és női verseny, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
16.45: világkupa, férfiak és női verseny, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
• Sílövészet
10.30:
világkupa, férfi verseny (Tv: Eurosport1)
13.40:
világkupa, női verseny (Tv: Eurosport1)
• Szabadstílusú sí
15.20:
világkupa, férfi és női verseny, Ruka (Tv: Eurosport1)

UFC
FIGHT NIGHT, ORLANDO
Vasárnap, 4.00:
Stephen Thompson–Kevin Holland (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ

12.30: UVSE–Szolnoki Dózsa
16.30:
FTC-Telekom Waterpolo–PannErgy-Miskolci VLC
17.30: Tigra-ZF-Eger–KSI
18.00: A-Híd VasasPlaket–BVSC-Zugló
19.00: Kaposvári VK–EPS-Honvéd

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA
Hazafutás, műsorvezető:
Balogh Balázs
16.00: Labdarúgó-vb: Hollandia–Egyesült Államok – Bobory Balázs (Nemzeti Sport), Andrusch József korábbi válogatott labdarúgó
17.00: Vendégünk Hartyáni Gábor – 75 éves a Videoton volt játékosa,
a Gázszer FC korábbi vezetőedzője
18.00: A labdarúgó-vb értékelése Péter Zoltán korábbi válogatott labdarúgóval.
Katarból jelentkezik Lantos Gábor (origo.hu)
19.00: Vendégünk Oláh Kata, az „Aki legyőzte az időt” című portré-dokumentumfilm rendezője
20.00: Labdarúgó-vb: Argentína–Ausztrália – Szeiler József, az FTC korábbi kapusa és László Csaba, az FK Csíkszereda megbízott vezetőedzője
21.00: Labdarúgó-vb: Argentína–Ausztrália – Szeiler József. Napi sportesemények
22.05: Napi sportösszefoglaló