Vb 2014: le a kalappal Brazília előtt, mondja a NOB-elnök

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.07.09. 09:21
Thomas Bach, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnöke elmondta, tiszteli a brazil drukkereket, amiért végig kitartottak a válogatottjuk mellett a vb-elődöntőben.

„Le a kalappal a brazilok előtt, nem gondoltam volna, hogy a második félidőben még lesz dél-amerikai szurkoló a stadionban" – mondta az AIPS-nek a NOB elnöke, Thomas Bach, aki természetesen a németeknek drukkolt.Thomas Bach, aki természetesen a németeknek drukkolt.

Mint ismert, Joachim Löw „fiai" megalázó, 7–1-es vereséget mértek Brazíliára, így bejutottak a vb-döntőbe.

„Brazíliának nem volt védelme, és ami elromolhatott, az most el is romlott. Sportolóként átérzem a fájdalmukat, szörnyű este volt ez az egész országnak. Ezek után azt hiszem, kijelenthetjük, Németországnak egész jó esélyei vannak a fináléban" – tette hozzá a történelmi német siker után Bach.

Legfrissebb hírek

„Budapesten mindig otthon érzem magam” – Thomas Bach a Nemzeti Sportnak

Egyéb egyéni
12 órája

Thomas Bach a Testnevelési Egyetem díszdoktora lett

Egyéb egyéni
17 órája

Sulyok Tamás a Magyar Érdemrend nagykeresztje kitüntetést adta át Thomas Bachnak

Egyéb egyéni
2025.08.19. 21:04

Thomas Bachot a TF díszdoktorává avatják

Egyéb egyéni
2025.08.11. 17:03

Pelé politikai okokból nem vett részt az 1974-es világbajnokságon?

Minden más foci
2025.08.08. 16:49

A NOB az IHF-re bízta az orosz kézilabdacsapatok visszatérésének engedélyezését

Kézilabda
2025.07.25. 12:02

NOB: magyar jelölt is van a sportolói bizottságba

Egyéb egyéni
2025.06.26. 16:55

Schmitt Pál: Ha visszakerül Európába az olimpia, komolyan számításba jön Magyarország

Egyéb egyéni
2025.06.24. 20:51
Ezek is érdekelhetik