F1: a Caterham után a McLarent támogatja a CNN

MTI/NSO MTI/NSOMTI/NSO MTI/NSO
Vágólapra másolva!
2015.01.20. 17:40
A CNN televízió több évre szóló szponzori szerződést kötött a Formula–1-ben szereplő McLaren-csapattal.


A megállapodás anyagi hátterét nem hozták nyilvánosságra a felek, de az kiderült, hogy a CNN emblémája az autók első szárnyait záró elemeken lesz majd látható.
A megállapodás anyagi hátterét nem hozták nyilvánosságra a felek, de az kiderült, hogy a CNN emblémája az autók első szárnyait záró elemeken lesz majd látható.

A McLaren, melynek továbbra sincs főszponzora, ettől az évtől Honda motorral versenyez a világbajnokságban, amelyben legutóbb 2012-ben tudott futamot nyerni. Az istálló autóit Fernando Alonso és Jenson Button vezeti a futamokon.

A CNN az elmúlt években a Caterham szponzora volt, de a kiscsapat a megszűnés határára került, ezért keresett másik istállót az amerikai tévétársaság.

Legfrissebb hírek

„A legbalszerencsésebb versenyző vagyok” – Alonso Imolából is üres kézzel távozott

F1
9 órája

Vegyes érzések a Ferrarinál: Hamilton újra összhangba került az autóval, Leclerc már eleve frusztráltan vezetett Imolában

F1
11 órája

„Túl jó volt” – a Red Bull tempót emelt, a McLarennek nem volt ellenszere Verstappenre Imolában

F1
2025.05.18. 17:50

Verstappen győzelemmel ünnepli a Red Bull 400. versenyét; Norris Piastri előtt Imolában

F1
2025.05.18. 14:33

Hamilton összetört, Leclerc-nek fáj a Ferrari szenvedése Imolában

F1
2025.05.17. 21:28

„Minden hétvégén ez van. Gyanítom, egyszerűen nem vagyok elég gyors” – Norris újabb időmérős kudarcon van túl

F1
2025.05.17. 20:45

Rajtbüntetést kapott az imolai időmérőn autót törő Colapinto – hivatalos

F1
2025.05.17. 19:24

Tört a Red Bull és az Alpine; hullottak a hazai hősök; Piastri szoros csatában a pole-ban az imolai időmérőn

F1
2025.05.17. 17:40
Ezek is érdekelhetik