Formula-1: Massa az utóbbi évek legjobb idénykezdését várja a Ferraritól

Vágólapra másolva!
2010.03.10. 15:18
Címkék
Felipe Massa, a Ferrari brazil pilótája elmondta, a téli teszteredmények alapján az utóbbi évek legjobb idénykezdését várja csapatától a Formula–1-ben.

„Nagyon motivált vagyok, mivel úgy érzem, nem csak a tavalyi idényhez, hanem a korábbi évekhez képest is sokkal jobban kezdjük majd a világbajnokságot. Úgy néz ki, hogy nagyszerű feltételek mellett kezdjük a szezont egy kiváló, megbízható autóval" – mondta Massa.

„Minél több pontot szeretnék szerezni. Ha nem is nyerünk Bahreinben, nagyon fontos, hogy jól kezdjük a vébét. Ezt szeretnénk elérni. Jó érzésekkel készülünk, de persze két lábbal a földön kell járnunk, mivel kemény küzdelem vár ránk. Sok jó autóval és pilótával kell versenyeznünk. A téli tesztek azonban nagyon jól sikerültek. Az autó és a csapat is versenyképes. Szerintem ez azt mutatja, hogy készen állunk a rajtra. De persze továbbra is rengeteget kell dolgoznunk a fejlődés érdekében, hogy a csúcsra juthassunk" – tette hozzá a brazil pilóta.

Legfrissebb hírek

Ivan Martinovic: Remélem, sikerül megadni a klubnak, ami már régóta jár neki

Kézilabda
1 perce

Véget ér a „magyaros korszak” Lipcsében?

Német labdarúgás
5 perce

Superliga: Unirea Slobozia–FK Csíkszereda

Minden más foci
13 perce

Kosárlabda: megvan Filipovity Márkó új csapata

Kosárlabda
1 órája

Ovecskin az orosz jégkorong-válogatott visszavételét sürgeti

Jégkorong
2 órája

Múltidéző: így áll az FTC a lehetséges kupaellenfeleivel szemben

Bajnokok Ligája
2 órája

Szenzációs játékkal, kiütéses győzelemmel világbajnoki döntős a magyar női pólóválogatott

Vizes vb 2025
2 órája

Rá sem lehet ismerni a 23-szoros Grand Slam-győztes Serena Williamsre – fotó

Tenisz
2 órája
Ezek is érdekelhetik