Áldott, békés karácsonyt kívánunk minden Olvasónknak!

Vágólapra másolva!
2024.12.24. 15:04
null

A következő napokban a Nemzeti Sportnál is beköszönt az ünnepi időszak – nyomtatott újságunk december 25-én és 26-án nem jelenik meg –, a friss hírekről azonban továbbra is tájékoztatjuk kedves Olvasóinkat internetes oldalunkon. Csütörtöktől pedig újra a megszokott ütemben dolgozzuk fel a sportvilág fontos eseményeit.

Természetesen több nagyobb lélegzetvételű cikkel, történettel, visszaemlékező összeállítással, videóval is készülünk, hogy e tekintetben is tartalmasan teljenek mindenki számára az év utolsó napjai.

Olvasóinknak szeretetteljes ünnepi időszakot kívánunk.

Áldott, békés karácsonyt!

A Nemzeti Sport szerkesztősége

Egyéb egyéni
2024.12.23. 22:40

Kép a keretben – Deák Zsigmond jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Nem kell ahhoz vallásosnak lenni, hogy érzékeljük, manapság ez a veszély, a lényeges és a lényegtelen, a mély és a sekélyes, az igaz és a hamis összemosása az élet minden területén reálisan fennáll, így a sportban is.

 

 

Legfrissebb hírek

Bartha Csaba: Sokan nem értékelik kellőképpen, hogy ősszel megnyertük a klubvilágbajnokságot; Boczkó Gábor: Egy éremnek is tudnék örülni

E-újság
12 órája

Rasovszky Kristóf: Felállok innen is!; Kenya büszkesége magyar színekben: új csillag születhet távfutásban

E-újság
2025.07.18. 23:30

„Panyenkázók” figyelmébe – VIncze András jegyzete

Európa-liga
2025.07.18. 23:02

Székely Dávid: Nagyon büszkék lehetünk arra, amit az elmúlt évtizedben véghez vittünk

Egyéb egyéni
2025.07.18. 07:14

Tízéves az M4 Sport – Szöllősi György jegyzete

Egyéb egyéni
2025.07.18. 07:14

Kiesett az El-ből az egy 11-est kétszer elhibázó Paks; Szalai Attila: Vissza akarok kapaszkodni a Fener-szintre

E-újság
2025.07.17. 23:50

Nyár a pálya szélén – Jakus Barnabás publicisztikája

Minden más foci
2025.07.17. 23:23

Nem várt problémával szembesült a napokban Gasper Okorn

E-újság
2025.07.15. 23:50
Ezek is érdekelhetik