ENSO: az AIPS is beszámolt az angol nyelvű NSO indulásáról

H. D.H. D.
Vágólapra másolva!
2021.01.21. 20:15
A Nemzetközi Sportújságíró-szövetség (AIPS) a hivatalos honlapján szemlézte az ENSO, azaz a Nemzeti Sport Online angol nyelvű aloldalának indulásáról szóló cikkünket.

 

Mint arról beszámoltunk, az új év kezdetével merőben új tartalomszolgáltatással jelentkezik a Nemzeti Sport Online: angol nyelvű cikkeket, interjúkat is olvashatnak mostantól az NSO-n. A főoldalra kiajánlott, eredeti NS-tartalmakból fordított írások anemzetisport.hu/englishcímen elérhető aloldalon, az „ENSO” oldalon máris olvashatók és a kínálat naponta frissül.

Az AIPS a honlapján megjelent cikk kiemeli, hogy a világ egyik leggazdagabb múltú sportlapját, a Nemzeti Sportot eddig is gyakran idézték, hivatkozták a külföldi hírportálok, mostantól még többen férhetnek hozzá a magyar sportélet nemzetközi vonatkozású információihoz.

Részletekről ide kattintva olvashat!

Legfrissebb hírek

Simon Krisztián: Nincs hiányérzetem; 45 év után magyar az űrben!

E-újság
11 órája

Kapu és gól – Deák Zsigmond jegyzete

Egyéb egyéni
11 órája

Nyári zivatar – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
11 órája

Nyílt bokatörés? Síbaleset? Betegség? – Ezért fontos a biztosítások szerepe az élfutballban

Minden más foci
23 órája

Elkezdődött a Kirsty Coventry-korszak a NOB-nál; Vladimir Radenkovics befejezné, amit félbehagyott

E-újság
2025.06.23. 23:50

Bronzérmet szereztünk a Grosics-emléktornán

Minden más foci
2025.06.23. 19:22

Feledhetetlen bravúr: hatvan éve VVK-győztes lett a Ferencváros!; Európa kajakkirálynője: Csikós Zsóka

E-újság
2025.06.22. 23:50

A szám íze szerint – Malonyai Péter jegyzete

Egyéb egyéni
2025.06.22. 07:12
Ezek is érdekelhetik