Sportlövészet: Sidi kilencedik fekvőben a Sydneyben zajló vk-n

MTI MTIMTI MTI
2010.03.24. 08:37
A tavaly a világ legjobbjának megválasztott Sidi Péter a kilencedik helyet szerezte meg szerdán a férfiak kisöbű sportpuska fekvő számában a Sydneyben zajló sportlövő világkupaversenyen.

A légfegyveres Európa-bajnokságon ezüstérmes komáromi sportoló a viadal honlapja szerint 594 körös eredménnyel zárta a 60 lövéses alapversenyt, a szétlövésben aztán alulmaradt három riválisával szemben, így nem jutott be a nyolcas döntőbe.

A számot a hazai Warren Potent nyerte meg, aki az alapot tökéletes, 600 körös világcsúcs-beállítással fejezte be, majd a fináléban 103.7 kört ért el.

Sidi két nappal korábban az ötödik helyen végzett légpuskában.