Röplabda, nők: Vasast vert a BSE

Vágólapra másolva!
2005.09.30. 19:01
Címkék
A női röplabdázók Extraligájában, az alapszakaszban a BSE hazai pályán négyjátszmás mérkőzésen verte meg a vendég Vasas gárdáját.Közepes színvonalú találkozót nyertek a hazaiak, amelyen végig egyértelmű volt a BSE mezőnyfölénye.
A BSE-ben két játékos érdemel remek teljesítményét követően kiemelést: a center Kiss Bernadett és szülés után visszatért Danada Elita. Mindketten végig jól játszottak és jól is blokkoltak.Kasziba István, a BSE szakvezetője a találkozót követően elégedett volt csapata teljesítményével, míg az ellenfélről, az angyalföldiek teljesítményéről csupán annyit jegyzett meg, hogy a mérkőzésen a Vasas saját magát verte meg. Jókay Zoltán a vesztes Vasas edzője ezzel szemben nem lehetett elégedett, de mint elmondta: nem teljes még a csapat, továbbra is keresik a végleges szerkezetet és a végleges, legjobb felállást.
  • Extraliga-alapszakasz, nők:
  • BSE-Vasas 3-1 (16, 20, -22, 13)
  • Extraliga-alapszakasz, nők:
  • BSE-Vasas 3-1 (16, 20, -22, 13)
Legfrissebb hírek

Szombati sportműsor: bajnokavatás a labdarúgó NB I-ben és a női kézilabda NB I-ben

Birkózás
51 perce

Nagy Zsolt aranyérmet is kaphat a vasárnapi születésnapjára; Ferenczi János: Ha kell, tizenötször rúgjuk ki a labdát a stadionból

E-újság
1 órája

Mesterként köszön el az angol inas – Moncz Attila publicisztikája

Légiósok
1 órája

Fő az izgalom! – Bodnár Zalán jegyzete

Labdarúgó NB I
1 órája

Postecoglou: A harmadik évad mindig jobb a másodiknál – videó

Angol labdarúgás
2 órája

La Liga: a Betis döntetlennel hangolt a Konferencialiga-döntőre

Spanyol labdarúgás
2 órája

Ismét Nápolyba került a scudetto!

Olasz labdarúgás
2 órája

Így ünnepelték bajnoki címüket a Szolnoki Olajbányász kosárlabdázói – fotók

Kosárlabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik