WTCC: Michelisz 3. a teszten, a Zengő autói nem indultak el

Vágólapra másolva!
2016.04.01. 15:12
null
A Zengő zöldre cserélte a pirosat a fekete mellett (Fotó: zengomotorsport.hu)
Michelisz Norbert legjobb hondásként a harmadik helyen zárta a túraautó-vb idénynyitó franciaországi versenyhétvégéjének pénteki tesztjét, amelyen a Zengő Motorsport autói nem tudtak elindulni, mert nincs motor az autókban. De legalább már festés van rajtuk.

 

A Paul Ricard-versenypályán esőben rendezték meg a pénteki félórás tesztet, amelyen az immár gyári Hondával száguldó Michelisz Norbertet csak a gyári Citroën párosa, José María López és Yvan Muller előzte meg. Michelisz a második legjobb Hondát, Tiago Monteiróét, több mint egy másodperccel megelőzte.

A Zengő Motorsport autói nem indultak el, mert még nem érkezett meg a motor a Civicekbe, így Ficza Ferenc és Nagy Dániel kívülről nézte a száguldást. Ha nem történik csoda (a Mugen kis manufaktúrában gyártja a motorokat, és a januári rendeléseket még nem tudta teljesíteni), a fiatal páros a vasárnapi futamokat is kihagyja. Viszont a csapat bemutatta új, fekete-zöld festését.

A versenyhétvége szombat délelőtt a szabadedzésekkel folytatódik.

Legfrissebb hírek

TCR World Tour: Guerrieri duplázott Mexikóban; Michelisz 12. a záró futamon

Egyéb egyéni
2025.05.04. 02:01

TCR World Tour: Michelisz 16. – folytatódott a Hyundai szenvedése Mexikóban

Egyéb egyéni
2025.05.03. 20:53

TCR World Tour: Ehrlacher-tól utólag elvették a győzelmet; Michelisz 18. az első mexikói futamon

Egyéb egyéni
2025.05.03. 00:29

TCR World Tour: hullottak a Hyundaiok – Michelisz tizenharmadik a mexikói időmérőn

Egyéb egyéni
2025.05.02. 18:19

TCR World Tour: rajtol az új idény, Michelisz Norbert újra a csúcsra törne a Hyundaijal

Egyéni
2025.05.01. 15:03

TCR WORLD TOUR, 2025 – MENETREND, MEZŐNY

Egyéb egyéni
2025.04.29. 20:35

A Honda bízik benne, hogy a jövőben még együtt dolgozhat Verstappennel

F1
2025.04.28. 16:11

Michelisz Norbert: Az autó és a cél is változatlan

Egyéb autó-motor
2025.04.23. 10:26
Ezek is érdekelhetik