BL: az év meccsére készül, ezért halaszt a Slavia

Vágólapra másolva!
2021.08.05. 18:46
null
A Slavia Praha is rápihen a visszavágóra (Fotó: Szabó Miklós)
Mint ismert, a Ferencváros 2–0-ra legyőzte a Groupama Arénában a cseh Slavia Prahát a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében. A visszavágót jövő héten kedden, 19 órától rendezik meg. A cseh csapat a vereség hatására úgy döntött, az FTC-hez hasonlóan elhalasztja a hétvégi bajnoki mérkőzését – írta meg az ulloi129.hu.

 

A Ferencváros és a Slavia Praha sem lép pályára a hétvégén, így mindkét csapatnak ugyanannyi pihenője lesz a visszavágójuk előtt.

A Slavia eredetileg szombaton hazai pályán fogadta volna az Olomoucot, a jegyértékesítés is megkezdődött már a mérkőzésre. Az FTC elleni vereség után azonban Jaroslav Tvdrik klubelnök bejelentette, hogy mivel kedden az év meccsét játsszák a zöld-fehérekkel, ezért halasztást kértek az Olomouc és a szövetség vezetőitől, amibe az érintettek bele is mentek.



A Ferencváros Mol Fehérvár elleni elhalasztott mérkőzését szeptember 22-én pótolják.

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS

FERENCVÁROS–SLAVIA PRAHA (cseh) 2–0 (1–0)
Budapest, Groupama Aréna, 17 127 néző. Vezette: Gil Manzano (spanyol)
FTC: Dibusz – Wingo, Blazic, S. Mmaee, Civic (Botka, 85.) – Laidouni, Haratin – Tokmac Nguen (Kovacevic, 90+2.), Zachariassen (Zubkov, 86.), Uzuni – R. Mmaee (Loncar, 75.). Vezetőedző: Peter Stöger
SLAVIA: Kolár – Masopust (Schranz, 53.), Kacsaraba, Zima, Dorley – Bah, Sevcík (Ibrahim Traoré, 25.), Holes (Lingr, 72.), Stanciu, Plavsics (Olayinka, a szünetben) – Kuchta (P. Musa, 53.). Vezetőedző: Jindrich Trpisovsky
Gólszerző: Kacsaraba (44. – öngól), Haratin (50. – 11-esből)

A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT!

Legfrissebb hírek

BL-selejtező: idegenben is támadni akar a Qarabag vezetőedzője

Bajnokok Ligája
7 órája

Átigazolások: légiósok távoztak – Raul Gustavótól, Pozeg Vancastól és Sanicanintól is elbúcsúzott a klubjuk

Labdarúgó NB I
10 órája

Robbie Keane szerint kulcsfontosságú, hogy ne kapjon gólt a Ferencváros

Bajnokok Ligája
13 órája

Traoré aláírt Törökországban, de még nem játszhat – sajtóhír

Labdarúgó NB I
15 órája

Kady Borges: Csak azért, mert egyszer legyőztük a Ferencvárost, nem jelenti azt, hogy újra továbbjutunk

Bajnokok Ligája
17 órája

Az európai Szuperkupa-mérkőzés játékvezetője fújja a sípot a Ferencváros–Qarabagon

Bajnokok Ligája
2025.08.17. 10:21

Szappanos Péter: Volt minden, mint a búcsúban

Labdarúgó NB I
2025.08.17. 09:18

Robbie Keane a Puskás Akadémiától elszenvedett vereségről: Negyedóra után 3–0-ra kellett volna vezetnünk

Labdarúgó NB I
2025.08.17. 08:49
Ezek is érdekelhetik