Koronavírus: nem mehettek meccsre, a jegyárat egy kórháznak adományozták

I. M.I. M.
Vágólapra másolva!
2020.03.10. 21:42
null
Az Atalanta szurkolói nemes gesztust gyakoroltak (Fotó: AFP)
Az olasz élvonalbeli Atalanta labdarúgócsapatának szurkolói a koronavírus-járvány terjedése miatt nem utazhattak el a Valencia elleni idegenbeli, zárt kapus Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőre, a visszatérített jegyárakat így egy bergamói kórháznak ajánlották fel – olvasható a Curva Nord Ultras közleményében.

 

„Történetünk egyik legszebb estéje lehetett volna, de a vészhelyzet minden mást háttérbe szorított. Ezekben a nehéz időkben hősök küzdenek mindenki egészségéért, ráadásul nem áll rendelkezésükre elég forrás sem. Ezért döntöttünk úgy, hogy a bergamói kórháznak adományozzuk a visszatérített jegyárakat, azaz mintegy 40 ezer eurót” – közölte az Atalanta szurkolói csoportja.

Az Atalanta 4–1-re nyert hazai pályán a Valencia ellen a nyolcaddöntő első felvonásán, a visszavágót IDE KATTINTVA követhetik élőben.

Legfrissebb hírek

Ott folytatták, ahol májusban abbahagyták: a címvédő PSG átgázolt az Atalantán a Parc des Princes-ben

Bajnokok Ligája
12 órája

Megfogyatkozva is a PSG az esélyes az Atalanta ellen

Bajnokok Ligája
Tegnap, 11:08

„A meccs elejétől kezdve azt tettük, amit kértem” – Flick a Valencia kiütése után

Spanyol labdarúgás
2025.09.15. 08:37

Csak a szokásos: a Barcelona ezúttal is alaposan kitömte a Valencia kapuját

Spanyol labdarúgás
2025.09.14. 22:55

Simán megverte a Leccét az Atalanta, egy gól is elég volt Pisában az Udinesének

Olasz labdarúgás
2025.09.14. 17:05

La Liga: hatezres stadionban fogadja a Barcelona a Valenciát

Spanyol labdarúgás
2025.09.10. 15:58

A Napoli a ráadásban csikarta ki a győzelmet, a Roma is egygólos sikert aratott

Olasz labdarúgás
2025.08.30. 23:00

Magabiztos sikerrel szerezte meg első győzelmét a Valencia

Spanyol labdarúgás
2025.08.29. 23:40
Ezek is érdekelhetik