BL: Fantasztikusak, de pechesek voltunk - Ibrahimovic

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.04.03. 00:03
A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán Párizsban nem bírt egymással a házigazda francia PSG és a spanyol Barcelona. Értékelnek a főszereplők.

„Az idegenbeli kettő kettő remek eredmény, de megfizettük az árát – szomorkodott a mérkőzés végén Jordi Roura, a Barcelona segédedzője. – Nem is keveset: Lionel Messi meghúzódott, Javier Mascheranónak megsérült a térde.”Jordi Roura, a Barcelona segédedzője. – Nem is keveset: Lionel Messi meghúzódott, Javier Mascheranónak megsérült a térde.”

„Messi jobb combjának hajlítóizma sérült meg. Szerdán vizsgáljuk meg alaposabban, ezután derül ki, pontosan milyen súlyos a sérülése” – adott rövid tájékoztatást argentin támadójáról a klub a Twitteren, Messi honfitársa, Mascherano legalább hat hétre kidőlt.

„Kicsit olyan volt ez a mérkőzés, mintha meghaltál volna a végén, nagyon rossz ízt hagyott az ember szájában. Szerencsére ott a visszavágó, idegenbeli eredményként jó ez a döntetlen. Jól játszottunk, végig mi irányítottunk” – értékelt Andrés Iniesta, a Barcelona játékmestere.

„Jó kis mérkőzés volt. Az első félidőben remekeltünk, de aztán jöttek a gondok – morfondírozott a PSG olasz mestere, Carlo Ancelotti. – Rengeteg energiánkba került az egyenlítés, de visszatértünk a párharcba, még semmi sem dőlt el. Nem semmi, hogy kétszer betaláltunk a Barcának, a visszavágón is meg kell ezt tennünk.”

Zlatan Ibrahimovic, a PSG gólt és asszisztot jegyző éke most sem szerénykedett.

„Fantasztikusak voltunk, csak balszerencsések. Sok helyzetünk volt az elején, Ezequiel Lavezzié a legnagyobb, de nem használtuk ki ezeket. Amikor betalált a Barca, minden nehézzé vált.”

„Nagyon boldogok vagyunk, elvégre a Barca a világ legjobb csapata, de megmutattuk mi is, hogy a PSG nagy csapat lesz. A legjobbat hoztuk ki magunkból, a gólom sokat érhet a visszavágón” – így a második francia gólt szerző Blaise Matuidi.

Legfrissebb hírek

Hosszabbított a súlyos sérüléséből felépülő középpályásával a Barcelona

Spanyol labdarúgás
18 órája

Barca–PSG: Luis Enrique a hiányzók miatt kesereg, Lewandowski lehagyhatja Neymart

Bajnokok Ligája
23 órája

Fordított a Barcelona a Real Sociedad ellen

Spanyol labdarúgás
2025.09.28. 20:03

Xabi Alonso: Megérdemeltük ezt a vereséget, és nincs panasz a játékvezetésre

Spanyol labdarúgás
2025.09.28. 08:59

Hetekre kidőlt a Barcelona két kulcsembere, nem játszanak a PSG ellen

Spanyol labdarúgás
2025.09.26. 16:16

Lamine Yamal visszatért a pályára – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.09.26. 15:40

Bajban a PSG: Marquinhos is kidőlt az FC Barcelona elleni BL-meccs előtt

Francia labdarúgás
2025.09.26. 13:23

Tobias Thulin a védéseiről: Nagyon élvezem, extrán motivál, ha győzelemhez segíthetem a Szegedet

Kézilabda
2025.09.26. 11:55
Ezek is érdekelhetik