Atlétika: Baji remek formában, két magyar ezüst Madridban

2016.02.27. 15:35
Vasárnapi budapesti 7.55-ös országos csúcsa után péntek este a madridi fedett pályás versenyen 7.59-et repesztett Baji Balázs 60 méter gáton.

Baji Balázs ezzel az időeredménnyel a második helyen végzett, a madridi EA Indoor Permit verseny 60 méteres gátfutását az azonos időt futó amerikai Jarret Eaton nyerte meg.Baji Balázs ezzel az időeredménnyel a második helyen végzett, a madridi EA Indoor Permit verseny 60 méteres gátfutását az azonos időt futó amerikai Jarret Eaton nyerte meg.

A női 60 gát döntőjében a magyar bajnok Kerekes Gréta szintén jó időt futott, 8.17 másodperces egyéni csúccsal ő is ezüstérmes lett – itt a spanyol Caridad Jerez Castellanos (8.11) győzött.

Koroknai Máté is folytatja elképesztő szezonját: áttörte a 47 másodperces határt 400 méteren (46.86) a tengerentúlon, 16 századra megközelítette a vb-szintet.