PL: a balhézó Payet 183 millióval búcsúzik a West Hamtől?

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.01.30. 14:31
A Sky Sports úgy tudja, hogy az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő West Ham United visszakapja sztárja, a viharos körülmények között távozó Dimitri Payet januári fizetését – ami éppenséggel nem kevés pénz.

A 29 esztendős francia válogatott labdarúgó ugyanis heti 125 ezer fontot keresett a „kalapácsosoknál”, így az egyesület kereken 500 ezer fontot, vagyis mintegy 183 millió forintot kaphat vissza a viharos körülmények között távozó futballistától.

Mint ismert, Dimitri Payet január közepén kezdett huzavonába a klubbal – ezzel egyidejűleg a játékot is megtagadta, s nem lépett pályára a gárda összecsapásain –, miután úgy döntött, mindenképp távozni szeretne a csapattól.

Payet kívánsága azóta teljesült, az angol klub vasárnap hivatalosan is megerősítette, hogy a Marseille 25 millió fontért visszavásárolta a középpályást.

 

Legfrissebb hírek

Csak ikszelt a Sunderland, de így is BL-indulást érő helyen áll a tabellán

Angol labdarúgás
7 perce

Most egy Premier League-csapattal hozták hírbe Robbie Keane-t – sajtóhír

Angol labdarúgás
10 órája

Brazil és holland dicséret: páratlan taktikai intelligenciával játszik Szoboszlai Dominik

Angol labdarúgás
15 órája

A City győzelemmel alapozott a Liverpool elleni csúcsrangadóra

Angol labdarúgás
Tegnap, 19:32

A Newcastle ellen szakadt meg a West Ham csapnivaló sorozata

Angol labdarúgás
Tegnap, 17:04

Menesztették a Wolverhampton edzőjét

Angol labdarúgás
Tegnap, 13:27

„Az Anfielden győzni mindig különleges” – az Aston Villa elleni meccs legjobbjának választott Szoboszlai Dominik

Angol labdarúgás
Tegnap, 11:32

Van Dijk: Tavaly minden napsütés és szivárvány volt, most pedig olyan, mintha a kiesés ellen kellene harcolnunk

Angol labdarúgás
Tegnap, 8:04
Ezek is érdekelhetik