MU: Cleverley a szezon végéig az Aston Villáé – hivatalos

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.09.02. 17:17
A Manchester United és Aston Villa bejelentette, hogy Tom Cleverley, a manchesteriek játékosa a szezon végéig a birminghami klubnál folytatja pályafutását kölcsönben. Mivel az egyezség az átigazolási határidő lejárta után született meg, a Premier League elbírálásán múlt az üzlet, ám a liga végül áldását adta a kölcsönszerződésre.

Cleverley eladásáról hétfőn megegyezett a két klub 10 millió euróban, de a középpályás túl magas fizetési igényei miatt kútba esett az üzlet. Louis Van Gaal, az MU menedzsere azonban szabadulni akart a szerződése utolsó évébe lépő játékostól, ezért az Evertonnal is tárgyalt, ám a liverpooliak nem adtak volna ennyit a játékosért. hétfőn megegyezett a két klub 10 millió euróban, de a középpályás túl magas fizetési igényei miatt kútba esett az üzlet. Louis Van Gaal, az MU menedzsere azonban szabadulni akart a szerződése utolsó évébe lépő játékostól, ezért az Evertonnal is tárgyalt, ám a liverpooliak nem adtak volna ennyit a játékosért.

Paul Lambert, az Aston Villa menedzsere a piac zárása előtt tett egy kölcsönvételi ajánlatot az MU-nak, amit elfogadtak az Old Traffordon, de a papírmunka már csak kedd délelőtt készült el.

Legfrissebb hírek

DAC: Yhoan Andzouana távozott, Abdoulaye Gueye érkezett – hivatalos

Minden más foci
12 órája

Védőt igazolt a Debrecen és a Diósgyőr, 53 millióért sem engedik el a Serie A gólkirályát – keddi transzferhíradó

Minden más foci
13 órája

Jön a Williams utáni és a Williams helyetti korszak Barcelonában

Spanyol labdarúgás
2025.07.07. 18:31

Párizsba beszökött az ész

Francia labdarúgás
2025.07.07. 11:31

Gyökeres mindenben megegyezett az Arsenallal – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.07.06. 15:43

A Bayern sem tud a széllel szemben gazdálkodni: a topjátékosnak topfizetés kell!

Német labdarúgás
2025.07.05. 17:06

Nápolyi gondok: drága az angol export, marad a bolognai és a cserekereskedelem

Minden más foci
2025.07.04. 13:57

Gyökeres változás a fine art helyett: ez lesz az Arsenal éve?

Angol labdarúgás
2025.07.03. 17:45
Ezek is érdekelhetik