Everton: Baines kérte, hogy az MU-ba igazolhasson - sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.08.29. 13:01
Az Independent értesülései szerint Leighton Baines, az Everton labdarúgócsapatának védője többször is kérte Roberto Martínez menedzsert, hogy engedje őt a Manchester Unitedhez igazolni.

Mint ismert, június végén az Everton visszautasította és sértőnek nevezte a Bainesért tett 12 millió fontos manchesteri ajánlatot, az angolok információi szerint azonban a 28 esztendős védő így sem tett le arról, hogy korábbi edzőjével, David Moyesszal dolgozhasson újra.

Az Independent szerint a játékos már többször kérte Roberto Martínez menedzsert és Bill Kenwright klubelnököt, hogy a Manchester Unitedhez igazolhasson, de a liverpooliak továbbra sem akarnak engedi a védő 18 millió fontos árából.

A szintén angol Telegraph szerint ezért az összegért a „vörös ördögök” már nem tartanak igényt a Manchesterbe vágyó Bainesre, és helyette a szintén az Evertonban futballozó Marouane Fellainire tesznek egy újabb ajánlatot az átigazolási piac zárása előtt.

 

Legfrissebb hírek

Születésnapján jelentette be a francia védő igazolását a Juventus – hivatalos

Olasz labdarúgás
Tegnap, 10:59

Jadon Sancho elköszönt, nem marad a Chelsea labdarúgója

Angol labdarúgás
2025.06.04. 07:41

Luka Modric Olaszországba, a Milanba tart – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2025.06.04. 07:16

Brazil játékos érkezését jelentette be a Manchester United – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.01. 15:32

Bundesliga: Tah elmondta, miért nem hagyta ott már tavaly Leverkusent

Német labdarúgás
2025.05.31. 18:47

Jonathan Tah a Bayern Münchennél folytatja – hivatalos

Német labdarúgás
2025.05.29. 09:10

Felkészülés: kikapott a délkelet-ázsiai válogatottól a Manchester United

Angol labdarúgás
2025.05.28. 17:54

A Bournemouth egyik gólja lehet az idény legszebb találata – Kerkez adta a gólpasszt

Angol labdarúgás
2025.05.28. 12:18
Ezek is érdekelhetik