Chelsea: ha Mourinho érkezik, Coentrao is jöhet - sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.05.24. 19:21
A spanyol Marca értesülései szerint José Mourinho, a Chelsea menedzseri posztjának első számú várományosa magával viheti az angol fővárosba Fábio Coentraót, a Real Madrid portugál válogatott balhátvédjét, akivel két évig dolgozott együtt a „királyiaknál”.

A 25 esztendős futballistát 2011 nyarán 30 millió euróért szerződtette a Real Madrid a Benficától, ám nem térítette meg az árát, így a spanyolok megfelelő ajánlat esetén túladnának rajta.

A madridi illetőségű lap úgy tudja, a Chelsea 18 millió eurót fizetne Coentraóért, akit Mourinhóval egy napon mutatnának be az angol fővárosban. A 34-szeres portugál válogatott védőnek Ashley Cole-lal kellene megküzdenie a csapatba kerülésért, akinek a szerződése a jövő nyáron jár le a „kékeknél”, így nem elképzelhetetlen, hogy Coentraót már az angol védő utódjának szánják a londoni klubvezetők.

Legfrissebb hírek

A Liverpool és a Leverkusen megegyezett Quansah átigazolásáról – sajtóhír

Angol labdarúgás
19 órája

Florian Wirtz klubrekordot jelentő összegért a Liverpoolhoz igazolt – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.20. 20:00

A Barcába távozó kapus helyére az Újpest volt játékosát szerződtette az Espanyol

Spanyol labdarúgás
2025.06.19. 17:31

Neymart BL-szereplők akarják?; az Arsenalnak a csatárvásárlással, a Lipcsének az edzőkereséssel vannak gondjai

Minden más foci
2025.06.17. 22:25

Sokallja a csatár árát az Arsenal, messze még a megegyezés

Angol labdarúgás
2025.06.17. 21:21

Bejelentette új mesterét a Sevilla, a Celtic vinné a svédek budapesti gólszerzőjét

Minden más foci
2025.06.16. 20:01

Új balhátvédet igazolt a Bournemouth – szabad az út Kerkez előtt

Angol labdarúgás
2025.06.16. 13:16

A Vidivel bajnokságot nyerő Marko Nikolics lett az AEK Athén vezetőedzője

Minden más foci
2025.06.14. 21:30
Ezek is érdekelhetik