A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Lille ismét szeretné a soraiban tudni a Liverpoolnál mellőzött Joe Cole-t. Mint ismert, az egykori angol válogatott középpályás a 2011–2012-es szezonban kölcsönben már erősítette a Bajnokok Ligája-résztvevő csapatot.
Cole a nyáron szívesen maradt volna a Lille alkalmazásában, ám a klub vezetői nem tudtak megállapodni a liverpooliakkal az átigazolás anyagi feltételeiről.
„Joe Cole nagyszerű ember és nagyszerű futballista – nyilatkozta Rudi Garcia, a Lille vezetőedzője. – Anyagilag azonban nem volt lehetséges, hogy megtartsuk őt. Megfizethetetlen lehet a visszatérése, ám sportszakmai és emberi szempontok alapján szívesen látnám nálunk."
Joe Cole 32 francia bajnoki mérkőzésen négy gólt szerzett a legutóbbi szezonban, míg Liverpoolba visszatérve mindössze két Premier League-találkozón kapott lehetőséget.
Legfrissebb hírek

A Liverpool kikapott odahaza a Manchester Unitedtől
Angol labdarúgás
2025.10.19. 19:43
Ezek is érdekelhetik