Man. United: Hargreaves sérült, így mégsem játszhat a hétvégén

Vágólapra másolva!
2010.10.15. 15:58
Sir Alex Ferguson, a Manchester United menedzsere cáfolta azokat az értesüléseket, melyek szerint a hétvégi bajnoki mérkőzésen pályára léphet Owen Hargreaves, a „vörös ördögök" régóta harcképtelen középpályása.

A héten Hargreaves kezelőorvosa, Richard Steadman térdspecialista azt nyilatkozta a BBC Sportnak, hogy a középpályás a hétvégén már játszhat, ugyanis teljesen felépült a sérüléséből.

Ferguson dühösen reagált az orvos kijelentésére: „Owen nem áll készen. Sérült. Vádlisérüléssel küszködik, és az utolsó néhány napban nem is edzett. Jelenleg van egy kis nézeteltérésünk a coloradói doktorral. Sem a játékossal, sem a szurkolókkal, sem a klubbal szemben nem tisztességes azt mondani, hogy Owen pályára léphet. Ez nevetséges."

„Owen nincs olyan állapotban, hogy pályára léphessen a West Bromwich ellen" – zárta le a kérdést Ferguson, aki elmondta, a néhány hete harcképtelen Ryan Giggs viszont ott lehet a csapatban.

Legfrissebb hírek

Klub-vb: drasztikus jegyárcsökkentés a kevés néző miatt

Klub-vb
Tegnap, 13:44

A 13:1-es kiütés után Trianon jutott eszébe

Népsport
Tegnap, 13:19

Méh, kutya, drón, pánik – félbeszakadt futballmeccsek nyomában

Minden más foci
2025.07.06. 07:08

Bejelentették, hol folytatja pályafutását Kyle Walker

Angol labdarúgás
2025.07.05. 14:12

PSG–Bayern: nem árt az óvatosság itt sem, ott sem

Klub-vb
2025.07.05. 11:03

Igazolt a Kazincbarcika; meglepő helyen köthet ki Kyle Walker; megsértődött a Barcelona – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.04. 23:03

Gyász: elhunyt Suscsák János korábbi játékvezető

Minden más foci
2025.07.03. 16:30

Labdarúgás: a szomszédban járt az európai utánpótlás krémje

Utánpótlássport
2025.07.03. 09:00
Ezek is érdekelhetik