Chelsea: Terry bocsánatot kért, miután kocsijával nekihajtott egy rendezőnek

Vágólapra másolva!
2010.03.17. 13:41
Az Internazionale labdarúgócsapata elleni elbukott BL-nyolcaddöntő visszavágóját követően John Terry, a Chelsea labdarúgócsapatának kapitánya a stadionból kifelé menet autójával nekiment egy helyi rendezőnek.

 

A lefújás után lesifotósok hada várta a Chelsea-játékosokat a kijáratnál, így Terryt is, aki csak a rendezők közbeavatkozásának köszönhetően tudott elhajtani. Az egyik „steward" azonban kárvallottja lett a segítségnyújtásnak, hiszen a középhátvéd lépésben haladó Range Roverje nekiment a lábának.

Angol értesülések szerint a rendező sérülései nem súlyosak, megúszta az esetet némi zúzódással és véraláfutással.

A történtek után, amelyről Terrynek abban az adott pillanatban nem is volt tudomása, telefonon kért bocsánatot az „elgázolt" rendezőtől.

Fotó: dailymail.co.uk
Fotó: dailymail.co.uk

 

Legfrissebb hírek

Klub-vb: drasztikus jegyárcsökkentés a kevés néző miatt

Klub-vb
Tegnap, 13:44

A 13:1-es kiütés után Trianon jutott eszébe

Népsport
Tegnap, 13:19

Méh, kutya, drón, pánik – félbeszakadt futballmeccsek nyomában

Minden más foci
2025.07.06. 07:08

Bejelentették, hol folytatja pályafutását Kyle Walker

Angol labdarúgás
2025.07.05. 14:12

PSG–Bayern: nem árt az óvatosság itt sem, ott sem

Klub-vb
2025.07.05. 11:03

Igazolt a Kazincbarcika; meglepő helyen köthet ki Kyle Walker; megsértődött a Barcelona – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.04. 23:03

Gyász: elhunyt Suscsák János korábbi játékvezető

Minden más foci
2025.07.03. 16:30

Labdarúgás: a szomszédban járt az európai utánpótlás krémje

Utánpótlássport
2025.07.03. 09:00
Ezek is érdekelhetik