NBA: jól kezdett a Lakers, de nagyon kikapott a Sunstól

2021.12.22. 07:09
Devin Booker (jobbra) nem csupán védekezésben jeleskedett, 24 ponttal ő vezette a Suns lőlapját (Fotó: Getty Images)
Hiába ért el 34 pontot LeBron James, a Los Angeles Lakers a második negyed végén hátrányba került, és közel húszpontos (108–90) vereséget szenvedett vendégétől, a Phoenix Sunstól az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) keddi játéknapján. Sorozatban harmadszor nyert a Nyugati főcsoport alvégén veszteglő New Orleans Pelicans, a Miami Heat triplaesőt zúdított az Indiana Pacersre, és győzött a Dallas Mavericks, valamint a New York Knicks is.

A sorozatban a negyedik győzelmét elkönyvelő Phoenix Suns 25, 5-ös mérlege pillanatnyilag a legjobb a ligában, a Lakers 16, 16-tal a nyugati nyolcadik helyen áll.