13 Cikk
Archiv cikkek
2007.12.03. 09:50

Loeb negyedszer bajnok

Sebastien Loeb a harmadik helyen ért célba a Brit ralin, és sorozatban negyedik világbajnoki címét szerezte meg, beállítva Tommi Mäkinen rekordját.
2007.12.02. 23:09

Latvala nagy napja

Mikko Hirvonen továbbra is meggyőző fölénnyel vezet a Brit ralin, bár szombaton nem ő, hanem egy másik Fordpilóta, Jari-Matti Latvala dominált. A vb-címért folyó csatában továbbra is Sebastien Loeb áll nyerésre Marcus Grönholmmal szemben.
2007.11.30. 23:33

Hirvonen majdnem tarolt

A Ford pilótája, Mikko Hirvonen a pénteki hatból öt gyorsasági szakaszt megnyert, és vezet a Brit rali első napja után. A világbajnoki címért küzdők közül Marcus Grönholm második, Sebastien Loeb harmadik – jelen állás szerint ez a francia végső győzelmét jelentené.

2007.08.13. 23:26

A szerencse forgandó

Elvesztette első Európa-bajnoki pótselejtező mérkőzését a magyar válogatott Szófiában (74–79), azok után, hogy az első félidőben ritkán látható részrehajló bíráskodás mellett csaknem tízpontos hátrányból (50–41) fordított. Két és fél perccel a vége előtt 72–66-ra vezetett a csapat, ám a végjátékból a bolgárok jöttek ki győztesen.
2007.08.12. 08:03

Ellenszélben is volt sansz

Az első félidőben a bírók hathatós támogatását élvező bolgárok csaknem tízpontos előnyre tettek szert, amelyet a jól játszó, határtalan akarattal küzdő magyarok kiegyenlítettek, sőt a lefújás előtt két perccel már a mieink vezettek hat ponttal. Ám a végén a magyar helyzetek és büntetők kimaradtak, a bolgárok ellenben betaláltak, és megnyerték a pótselejtező mérkőzést.
2007.08.10. 23:50

Agop bácsi sem segíthetett

Mostantól nem számít semmi, csak a győzelem. Ha a magyar válogatott ki akar – márpedig ki akar – jutni a szeptember 3-án Spanyolországban kezdődő Európa-bajnokságra, akkor először is élen kell végeznie a pótselejtező A-csoportjában, megelőzve a bosnyák és a jelenlegi vendéglátó bolgár együttest. Nincs egyszerű dolga a mieinknek. A hazaiakat esélyesebbnek tartják, ráadásul a csoport szerda esti nyitó találkozóján a bolgárok 75-71-re kikaptak hosszabbítás után Boszniában, így a vendéglátóknak nincs más választásuk, mint hogy nyerjenek ellenünk.
2007.03.13. 00:35

Örök nyár

Dávid Kornél Gran Canarián, a Las Palmas-i székhelyű, a szigettel azonos nevű csapatnál karrierje talán legkellemesebb állomásán tartózkodik, és pályája egyik legsikeresebb hétvégéjén van túl: idegenben, csodás hajrával verték meg együttesével a bajnokágban listavezető Real Madridot.
2003.11.08. 22:34