NB I: a Puskás Akadémia reagált Sallói István felvetéseire

„A mi akadémiánkon mindig izgalmat, szakmai izgalmat vált ki, ha Sallói István elemző interjút ad” – kezdi a Puskás Akadémia szakmai közösségének véleményét lejegyző Takács Mihály a klub hivatalos honlapján megjelent reakciót. A ZTE szakmai igazgatója korábban a Nemzeti Sportnak beszélt arról, hogy szerinte a tizenkét csapatos labdarúgó NB I zsákutca: a létszámcsökkentés miatt 100 magyar labdarúgó tűnt el az élvonal közeléből.

NB I: döntetlent játszott a Diósgyőr a Puskás Akadémiával

Eseménytelen első félidőt játszott egymással a DVTK és a PAFC az NB I 8. fordulójában, a fordulatot a folytatásban Sesztakov találata hozta el, majd a meccs vége előtt egyenlített a Puskás, így született meg az 1–1-es végeredmény.

Puskás Akadémia: történelmi siker! DVSC: gödör

A DVSC történelme során először kapott ki odahaza a Puskás Akadémiától, a labdarúgó NB I 7. fordulójában rendezett mérkőzésen a vendégek sokkal összeszedettebben, sokszor lelkesebben is futballoztak.

MK: a Fehérvárt a Tiszaújváros, az FTC-t a BKV Előre fogadja

A címvédő Mol Fehérvár FC a Tiszaújváros vendége lesz a férfi Magyar Kupa 7. fordulójában. A Ferencváros a BKV Előre otthonában játszik, a DVSC a megye I-es Tatabányához látogat, az Újpest FC Ajkán vendégszerepel, a Honvéd a Kazincbarcikát kapta – számolt be a sorsolásról a Magyar Labdarúgó-szövetség hivatalos Twitter-csatornáján.

PAFC: Sohasem vagyok elégedett, mindig többre törekszem – Hornyák

Örül a pillanatnyi harmadik helyezésnek a felcsúti klubhoz nyáron szerződtetett vezetőedző, Hornyák Zsolt, és reméli, sikerül megtalálnia az egyensúlyt – azaz a klub játékosokat nevel, és közben eredményes is lesz.

PAFC: Egyik edzőm sem indokolta, miért nem számol velem – Gyurcsó

A Hajduk Splittől az idény végéig kölcsönvett Gyurcsó Ádám a Puskás Akadémia FC hivatalos honlapjának mesélt a Horvátországban történtekről, illetve a 2019–2020-as idényre szóló terveiről. A 28 éves labdarúgó elárulta, bár továbbra sem érti, miért nem számolt 70 percnyi játék után többé vele a spliti edzője, továbblépett a kérdésen és abban bízik, a PAFC-ból képes lesz visszaverekedni magát a magyar labdarúgó-válogatottba is.

NB I: Vanecek duplázott, a Puskás megverte a Kaposvárt

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Puskás Akadémia David Vanecek két góljával hazai pályán biztosan legyőzte a Kaposvárt. Hiába volt az első félidőben az újonc veszélyesebb a kapura, a cseh csatár szünet után három perc alatt eldöntötte a három pont sorsát.

Vanecek duplája döntött Felcsúton, újra kikapott a Kaposvár

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Puskás Akadémia David Vanecek két góljával hazai pályán biztosan legyőzte a Kaposvárt. Hiába volt az első félidőben az újonc veszélyesebb a kapura, a cseh csatár szünet után három perc alatt eldöntötte a három pont sorsát. A felcsútiak harmadik diadalukat aratták a bajnokságban, a Kaposvár pedig három pontjával továbbra is kieső helyen áll, sőt, visszacsúszott az utolsó pozícióba.

NB I: döntetlent játszott a ZTE a Puskás Akadémiával

A labdarúgó NB I 5. fordulójában először találkozott egymással a ZTE és a PAFC Zalaegerszegen. Az első félidőben Vanecek góljával megszerezte a vezetést a Puskás, ám hamar jött a válasz, 11-essel Radó egyenlített ki, így mindkét csapat 1-1 ponttal távozhatott.

Újpest: a DVSC korábbi kapitánya aláírt a Megyeri úton

Bejelentette a 33 éves Szakály Péter szerződtetését az Újpest FC. A középpályás a legutóbbi három idényben a Puskás Akadémiánál futballozott, legnagyobb sikereit pedig Debrecenben érte el: 2008 és 2017 között négyszeres magyar bajnok lett a Lokival.

NB I: a Mezőkövesd a Puskás Akadémiát is legyőzte

A labdarúgó NB I 3. fordulójában a Mezőkövesd Cseri Tamás bombagóljának köszönhetően hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Puskás Akadémiát.

A PAFC ellen is Cseri Tamás volt a Mezőkövesd nyerőembere

A labdarúgó NB I 3. fordulójában a Mezőkövesd Cseri Tamás bombagóljának köszönhetően hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Puskás Akadémiát, így továbbra is őrzi hibátlan mérlegét.

NB I: a Puskás AFC két góllal nyert az Újpest vendégeként

A labdarúgó NB I első fordulójában az Újpest pályaválasztóként 3–1-re kikapott a Puskás Akadémiától az Illovszky Rudolf Stadionban.

Henty duplázott, a Puskás Akadémia nyert az Újpest vendégeként

Felkészülés: a ráadásban kapott ki a PAFC a török csapattól

A Puskás Akadémia labdarúgócsapata gólgazdag felkészülési mérkőzésen 3–2-re kikapott a török élvonalban szereplő Kasimpasától.

Felkészülés: Henty duplázott, a Puskás Akadémia remekelt

A labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia felkészülési mérkőzésen 4–0-ra legyőzte a görög Láriszát.

NB I: ausztrál támadót igazolt a Puskás Akadémia

A labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia a hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette a 28 éves Golgol Mebrahtut.

PAFC: megjött a cseh csatár, megkezdődött a felkészülés

Az első ötbe vágyó Hornyák Zsolt irányításával megkezdte a felkészülést az NB I 2019–2020-as idényére a Puskás Akadémia labdarúgócsapata, s közben a 193 centiméter magas cseh támadóval, David Vanecekkel bővült a keret.

Puskás Akadémia: egy góllal kettőt egy csapásra

Legyőzte idegenben az Újpestet a Puskás Akadémia a labdarúgó NB I utolsó előtti, 32. fordulójában, így biztossá vált, hogy a felcsútiak a következő idényben is az élvonal tagjai lesznek.

NB I: kétgólos hátrányból mentett pontot a Honvéd Felcsúton

A labdarúgó NB I 31. fordulójában változatos, jó iramú mérkőzésen hiába vezetett már két góllal a Puskás Akadémia a Bp. Honvéd ellen, a fővárosiak egy ponttal tértek haza.