Dél-Korea: Ádám Martin hosszabbításban lőtt győztes gólt a kupában

K. B.K. B.
2023.05.24. 14:38
Ádám Martin újabb győztes gólt szerzett (Fotó: Facebook/Ulsan Hyundai Football Club, archív)
Az Ulszan Hyundai magyar válogatott csatára, Ádám Martin a hosszabbítás legelején szerzett győztes gólt a Csonnam Dragons ellen szerdán 2–1-re megnyert Dél-koreai Kupa-nyolcaddöntőben.

A vezetést Feczesin Róbert korábbi csapata, a Csonnam Dragons szerezte meg a 62. percben. Úgy tűnt, ez elég is lehet a győzelemhez, hiszen egészen a 92. percig nem érkezett válasz, ám ekkor egyenlített azUlszan (1–1). A hosszabbítás második percében Ádám Martin érkezett, és góljával 2–1-re nyert az Ulszan Hyundai, amely a június 28-án esedékes negyeddöntőben a Csedzsu Uniteddel találkozik.

Ádám Martin most először talált be a Dél-koreai Kupában, a bajnokság jelenleg is zajló idényében tíz meccsen három gólig és két asszisztig jutott eddig.