Férfi vízi: görög ellenfelet kapott az OSC a BL-selejtezőben

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2019.09.17. 13:40
null
Az OSC-re görög csapat vár a BL-főtábláért folytatott küzdelemben (Fotó: Tumbász Hédi)
A görög Vuliagmeni együttesével találkozik az OSC a férfi vízilabda Bajnokok Ligája-selejtező utolsó fordulójában. A címvédő Ferencváros és a szabadkártyás Szolnok már biztosan főtáblás.


Az európai szövetség keddi tájékoztatása szerint a sorsolást követően kiderült, hogy a magyar bajnoki ezüstérmes most szombaton hazai medencében kezdi a főtáblára jutásért zajló párharcot, amelynek visszavágóját jövő szerdán rendezik.

A főtáblán már ott van a címvédő Ferencváros és a szabadkártyás Szolnok.

Az Eurokupában két magyar klub is érdekelt a kvalifikáció második szakaszában, jövő péntektől vasárnapig a Miskolc Horvátországban a házigazda Sibenik, a spanyol CN Mediterrani Barcelona és az olasz CC Ortigia Siracusa együttesével játszik négycsapatos minitornát, míg az Eger a spanyolországi Mataróban a rendező mellett két francia gárda, a CN Noisy Le Sec és a Montpellier alakulatával harcol.

A két négyes csoportból az első kettő jut tovább, hozzájuk csatlakozik a BL-selejtezős párharcok négy vesztese, így alakul ki a negyeddöntő mezőnye.

Legfrissebb hírek

Nego reagált a magyarországi visszatéréséről szóló pletykákra

Légiósok
49 perce

A Debrecen kölcsönvette a Ferencváros kapusát – hivatalos

Labdarúgó NB I
4 órája

A Ferencváros játékosa megérkezett Debrecenbe – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:08

Matheus Saldanha és Botka Endre lehet a nyár nyertese

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:36

Hat távozót jelentett be a Ferencváros jégkorongcsapata

Jégkorong
2025.07.07. 14:35

Ír középpályás a Fradinál, portugál szélső Újpesten – körkép

Labdarúgó NB I
2025.07.07. 11:39

A Fradi Saldanha és Traoré nélkül utazik edzőtáborba

Labdarúgó NB I
2025.07.06. 21:47

Championship: ezek a csapatok keresik Kosznovszkyt, 500 ezer font kevés lesz – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.07.06. 18:14
Ezek is érdekelhetik