Férfi vízilabda: a Szolnok válogatott klasszisai a Fradiban?

Vágólapra másolva!
2017.04.29. 08:42
null
Vámos Márton a zöld-fehéreknél folytathatja pályafutását (Fotó: vlsz.hu)
A Nemzeti Sport információi szerint az FTC-PQS-nél folytathatja pályafutását a Szolnok két magyar válogatott vízilabdázója, Varga Dénes és Vámos Márton.

 

Azon túl, hogy az A-Híd-OSC-Újbuda és az FTC-PQS a Bajnokok Ligája-szereplést érő harmadik helyért is harcol, a hírek szerint az erősítések is ennek szellemében zajlanak az együtteseknél. Mint korábban megírtuk, az OSC-hez két szerb válogatott érkezik, az olimpiai bajnok védő, Szava Randjelovics és a BL-győztes center, Nemanja Ubovics. Utóbbi Szlobodan Nikicset pótolja majd, aki a hírek szerint az FTC-hez szerződik, míg a védő Nagy Ádám Miskolcon folytathatja pályafutását. Az OSC-nél erre a hétre ígértek információt az új játékosokról, úgy tűnik, ez csúszik, sőt egyelőre az is bizonytalan, ki lesz a csapat edzője ősztől.

Ráadásul várhatóan nem Nikics lesz az egyetlen sztárigazolás a zöld-fehéreknél, nem véletlenül mondhatta azt Madaras Norbert az Európa-kupa megnyerése után, hogy talán még a Fradival is lesz esélye a bajnoki címre. A Nemzeti Sport ugyanis úgy tudja, hogy Nikics mellett a Partizan ifjú titánja, az egy év alatt alatt olimpiai, világ- és Európa-bajnoki aranyat szerző Nikola Jaksics is a Népligetben folytatja, sőt a Szolnok két klasszisa, Varga Dénes és Vámos Márton is a zöld-fehéreknél szerepelhet az ősztől – persze a hivatalos bejelentésig csak feltételes módban beszélhetünk, az FTC-nél ugyanis egyelőre nem kívánják kommentálni az átigazolásokkal kapcsolatos híreket.

Legfrissebb hírek

Férfi vízilabda: a címvédő Ferencváros kiütéses győzelmet aratott Egerben

Vízilabda
2025.10.22. 21:31

Férfi vízilabda ob I: a DVSE győzött az eddig nyeretlenek meccsén

Vízilabda
2025.10.18. 18:30

A vb óta először lesz együtt a férfi vízilabda-válogatott

Vízilabda
2025.10.17. 11:35

A Szolnok szoros győzelemmel, a BVSC szétlövéses vereséggel kezdett a vízilabda Eurokupában

Vízilabda
2025.10.16. 21:06

Vízilabda: a Genesys a Semmelweis OSC főszponzora lesz

Vízilabda
2025.10.14. 15:46

Címvédésre készül a Ferencváros a vízilabda BL-ben

Vízilabda
2025.10.14. 11:44

Férfi vízi ob I: könnyed győzelemmel hangolt a BL-re a címvédő Ferencváros

Vízilabda
2025.10.11. 13:54

Férfi vízilabda ob I: százszázalékos maradt a Honvéd

Vízilabda
2025.10.10. 21:10
Ezek is érdekelhetik