Vízilabda ob I: a saját maga által vezetett meccsekre fogadott a játékvezető

Vágólapra másolva!
2015.09.09. 17:36
null
Képünk illusztráció (Fotó: NS-archív)
A Magyar Vízilabda-szövetség jelzést kapott a Szerencsejáték Zrt-től arról, hogy az egyik élvonalbeli játékvezető több általa vezetett mérkőzésre is fogadásokat kötött. Az MVLSZ hivatalos honlapján olvasható, hogy ki az említett bíró: Horváth Csaba kilenc alkalommal fogadott az általa a 2014–2015-ös szezonban vezetett találkozóra.

A szövetség tájékoztatása szerint az ob I-ben közreműködő valamennyi játékvezető a 2015. szeptember 6-án, Kecskeméten megtartott konferencián aláírta azt a nyilatkozatot, amelyben hozzájárult adatai kiadásához.

„A Magyar Vízilabda Szövetség által szervezett férfi és női ob I-es bajnokságban, valamint a Magyar Kupa mérkőzésein bármely hivatalos funkcióban (játékos, klubvezető, edző, közreműködő személyek) csak olyan személy vehet részt, aki a szövetséghez aláírva eljuttatta a Szerencsejáték Zrt. által elkészített hozzájárulási nyilatkozatot, egyben vállalja a nyilatkozatban meghatározottak maradéktalan betartását” – olvasható a waterpolo.hu-n.

A Szerencsejáték Zrt. ennek birtokában megnevezte az érintett játékvezetőt: Horváth Csaba kilenc alkalommal kötött fogadást a Szerencsejáték Zrt.-nél az általa a 2014–2015-ös szezonban vezetett mérkőzésre.

A Magyar Vízilabda-szövetség versenyirodája a Játékvezetői Bizottság egyetértésével fegyelmi eljárás indítását kezdeményezte Horváth Csaba ellen. A Fegyelmi Bizottság folytatja le az eljárást

Legfrissebb hírek

Férfi vízilabda ob I: a DVSE győzött az eddig nyeretlenek meccsén

Vízilabda
9 órája

A Vasas az utolsó negyedben háromgólos hátrányból fordított a férfi vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2025.10.17. 20:33

Vízilabda: a Genesys a Semmelweis OSC főszponzora lesz

Vízilabda
2025.10.14. 15:46

Férfi vízi ob I: könnyed győzelemmel hangolt a BL-re a címvédő Ferencváros

Vízilabda
2025.10.11. 13:54

Férfi vízilabda ob I: százszázalékos maradt a Honvéd

Vízilabda
2025.10.10. 21:10

Vízilabda ob I: lendületben maradt a Honvéd, a KSI bánta

Vízilabda
2025.10.03. 21:12

Kétgólos győzelemmel kezdett a Szeged a férfi vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2025.10.01. 20:20

Férfi vízilabda ob I: harmincgólos meccsen nyert a BVSC

Vízilabda
2025.09.19. 20:52
Ezek is érdekelhetik