Vízilabda: montenegróiak elleni siker az U17-es fiú Eb nyitányán

B. Z. utanpotlassport.huB. Z. utanpotlassport.hu
Vágólapra másolva!
2023.08.08. 20:15
Címkék
A magyar U17-es fiú vízilabda-válogatott a nyolcgólos Balogh Botond vezérletével simán legyőzte a montenegrói csapatot a korosztály manisai Eb-jének első napján.

Remekül kezdte a törökországi Manisában kedden rajtoló U17-es fiú vízilabda Európa-bajnokságot a magyar válogatott.

A Korényi Balázs által irányított együttes a torna A jelű, kiemelt csoportjában a montenegróiakkal találkozott, és az első negyedben már 4-1-re vezetett, a nagyszünetben pedig 7–3 volt az állás. A folytatásban nemcsak jól őrizte előnyét a magyar csapat, hanem még növelni is tudta azt, így a végén 11–6-os győzelmet ünnepelhetett.

A meccsen parádés teljesítményt nyújtott a csapatkapitány Balogh Botond, aki egymaga nyolcszor vette be a montenegrói kaput.
Balogh Botond parádés formában kezdte az U17-es Eb-t Forrás: waterpolo.hu

A válogatott szerdán a spanyolokkal méri össze a tudását, majd csütörtökön a horvátokkal játssza az utolsó csoportmeccsét.

U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, MANISA
A CSOPORT, 1. forduló
Magyarország–Montenegró
Legfrissebb hírek

Gyorshajtás és kerékprobléma ‒ ez okozta Jotáék halálát

Angol labdarúgás
1 perce

Massimiliano Allegri: Modric augusztusban csatlakozik hozzánk

Olasz labdarúgás
1 perce

Az Atomerőmű nem indul a férfi kosárlabda Ek-ban

Kosárlabda
35 perce

Zaengel: Én vagyok az elnöke a klubnak, s maradok is elnök és részvényes; Dzsudzsák hosszabbít Debrecenben

Labdarúgó NB I
41 perce

Böndör Márton már elhiszi, hogy 570-es rúdugró

Atlétika
57 perce

DVTK: a hatszoros magyar válogatott védő kedden Miskolcon egyeztet a jövőjéről – NS-infó

Labdarúgó NB I
1 órája

F1 75: Rindt az utolsó kanyarban előzte meg a hibázó Brabhamet

F1
1 órája

Vállműtéten esett át a Tour de France nyitó szakaszát megnyerő Philipsen

Kerékpár
1 órája
Ezek is érdekelhetik