Vízilabda: ökörsütéssel búcsúztatta az évet az UVSE

Vágólapra másolva!
2017.06.19. 17:33
Címkék
Remek hangulatban, gyönyörű helyszínen, ökörsütéssel zárták a 2016/17-es évadot az UVSE vízilabdázói. Az evés-ivás mellett a fővárosi klub összes dobogós csapata a vasárnapi rendezvényen vette át az érmeket a szövetség elnökétől, dr. Kemény Dénestől.

Bruckner Vince A hagyományoknak megfelelően az idén is a Pál-völgyi-barlang mellett található réten tartották az UVSE vízilabdázói az évzáró ünnepségüket. Az eseményen hozzátartozóként több közismert személy is megjelent, mint például a háromszoros olimpiai bajnok pólós Szécsi Zoltán, az ismert sportkommentátor, Hajdú B. István, valamint a korábbi köztársasági elnök és kétszeres olimpiai bajnok Schmitt Pál is.Bruckner Vince A hagyományoknak megfelelően az idén is a Pál-völgyi-barlang mellett található réten tartották az UVSE vízilabdázói az évzáró ünnepségüket. Az eseményen hozzátartozóként több közismert személy is megjelent, mint például a háromszoros olimpiai bajnok pólós Szécsi Zoltán, az ismert sportkommentátor, Hajdú B. István, valamint a korábbi köztársasági elnök és kétszeres olimpiai bajnok Schmitt Pál is.

Remek hangulatban telt az UVSE évzárója.
Remek hangulatban telt az UVSE évzárója.

Remek hangulatban telt az UVSE évzárója

És persze a legfontosabbak, a gyerekek, körülbelül háromszázan, akik mind az újpesti klubban vízilabdáznak. A remek hangulat szinte mindenkire átragadt, aki kilátogatott a vasárnap délutáni eseményre. Volt sportolási lehetőség, a szervezők ugrálóvárat állítottak fel és természetesen nem maradhatott el az idei rendezvényen sem az évről évre visszatérő ökörsütés.

Az UVSE-ben az év serdülő vízilabdázójának választott, a korosztályos csapattal az országos bajnokságot megnyerő Baksa Benedek is örömmel jár hagyományos partira:

„Eddig minden alkalommal nagyon jól éreztem itt magam, remek a hangulat, nagyon kellemes a társaság. Sokadszorra vagyok már itt, és azt mondhatom, hogy évről évre egyre jobbá válik a rendezvény.”

Természetesen az UVSE fél éve kinevezett szakmai igazgatója, Benedek Tibor is megjelent az ünnepségen, igaz először tette ezt szervezőként, nem pedig vendégként:

„Mindig nagyon különleges itt a hangulat, az összes bajnokság befejeztével, az utolsó együtt töltött napon mindenki kienged. Jelen van az összes szülő és több, mint háromszáz vízilabdázó, akik jól érzik magukat az egész napos programon.”

A szervezők a díjak átadásának is megadták a módját: az ország legkeresettebb sportkommentátora, Hajdú B. István felkonferálása mellett a 2016/17-es évadban aranyérmes együttesek tagjai a klubelnök Lovas Péter mellett a hazai szövetség elnökétől, dr. Kemény Dénestől vehették át a nekik járó elismeréseket. Az esemény fénypontjaként az országos bajnokságon aranyérmet szerző serdülő fiúcsapatot hívták a színpadra.

Az évzáró kétségkívül jól sikerült, az ökörsütés és az éremátadások mellett a jó hangulat sem maradt el. A látottak alapján minden adott az újabb, rendkívül sikeres évadhoz az újpesti klubban.

További korosztályos híreink VÍZILABDÁBAN a sportági aloldalunkon.

Legfrissebb hírek

Két meccs – Somogyi Zsolt jegyzete

Magyar válogatott
6 perce

A trágár és anyagias Puskás – Szöllősi György publicisztikája

Magyar válogatott
7 perce

Szombati sportműsor: Liverpool–Everton, Magyarország–Svédország

Minden más foci
21 perce

Történelmi bronz Tokióban; Győri-Lukács Viktória nem is lehetne boldogabb

E-újság
26 perce

Folytatódik a Real Sociedad pocsék idényrajtja, simán nyert odahaza a Betis

Spanyol labdarúgás
41 perce

Ligue1: egyetlen góllal nyert a Lyon az Angers ellen

Francia labdarúgás
59 perce

Hiába vezetett már korán a Lecce, továbbra is nyeretlen a Serie A-ban

Olasz labdarúgás
1 órája

Csettintős gólöröm, városi derbi, beilleszkedés – páros interjút adott Szoboszlai Dominik és Kerkez Milos

Angol labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik