Elmaradt dorogi diadal Bernitzben

Vágólapra másolva!
2006.02.07. 00:37
Címkék
A dorogiak játékosa, Hartyán Dániel remekelt az ausztriai teremtornán
A dorogiak játékosa, Hartyán Dániel remekelt az ausztriai teremtornán
A dorogiak játékosa, Hartyán Dániel remekelt az ausztriai teremtornán
A dorogiak játékosa, Hartyán Dániel remekelt az ausztriai teremtornán
Az osztrák Bernitz városában nagyszabású teremlabdarúgó-tornát rendeztek, amelyen az Ortmann SC meghívására a dorogi Diófa Sportegyesület négy utánpótlás-korosztályban szerepeltette csapatait.

A tavaly nyári sikeres szereplést ezúttal nem sikerült megismételniük, de az Austria Wien és az Admira Wacker ellen derekasan helytálltak.

A háromnapos torna nagy élményt jelentett az ifjú focistáknak. A dorogi csapatokat az osztrák együttes meghívta a tavaszi szabadtéri tornára.

Eredmények
Az 1997-es korosztály a 11., a 1995-ös a 7., az 1994-es és 1993-as egyaránt a 8. helyezést érte el. Minden kategóriában 12 gárda indult, a diófás csapatokból néhány játékos kiemelkedő teljesítményt nyújtott, így Hartyán Dániel (képünkön), Palincsár Patrik, Ferenczi Gergő, Rábl Tamás és Hellenbrand Márk.
Legfrissebb hírek

Kép: Szoboszlai Dominik megerősítette, apa lesz

Magyar válogatott
6 órája

Újratervezés – Csinta Samu publicisztikája

Minden más foci
6 órája

Az utolsó egyiptomi hős – Bodnár Zalán jegyzete

Magyar válogatott
6 órája

„Őszintén megmondva, az beadás volt” – Szoboszlai a Brighton elleni gólját követően

Angol labdarúgás
6 órája

Lemondott az Egyesült Államok kézilabda-válogatottjának szövetségi kapitánya

Kézilabda
6 órája

Keddi sportműsor: Marco Rossi keretet hirdet; folytatódik a férfi kosár NB I döntője

Birkózás
6 órája

Kovács Milán: Szabó István érkezése nagyot dobott a csapaton; Juhász Dorka: Sokat jelent az első bajnoki címem

E-újság
6 órája

Ünnepi körítés, díjazottak, Kamuti Jenő átadta a stafétabotot a fair play mozgalom élén

Egyéb egyéni
6 órája
Ezek is érdekelhetik