Babos Tímeáék kiestek párosban a mexikói Guadalajarában

2024.09.11. 08:36
Babos és Kicsenok az első fordulóban búcsúzott (Fotó: Getty Images)
Gálfi Dalma vereséget szenvedett az első fordulóban a tunéziai tenisztornán, Monasztirban.

A világranglistán 131. helyezett magyar játékos a 16 közé jutásért rendezett kedd esti mérkőzésen két szettben, 1 óra 19 perc alatt kapott ki a WTA-rangsorban 86. olasz Lucia Bronzettitől.

Babos Tímea és Nagyija Kicsenok párosa nem jutott be a második fordulóba a mexikói Guadalajarában zajló kemény pályás női tenisztornán.

A második helyen kiemelt magyar, ukrán kettős döntő rövidítésben maradt alul a Jessie Aney, Lena Papadakis amerikai, német duóval szemben. A keddi játéknapon rendezett mérkőzés 1 óra 15 percig tartott.

Stollár Fanny és a lengyel Katarzyna Piter korábban megnyerte első összecsapását és a szerdai negyeddöntőben az Anna Danyilina, Irina Hromacsova kazah, orosz kettőssel csap össze magyar idő szerint 21.30-tól.

TENISZ
Monasztir (267 ezer dollár)
1. forduló (a 16 közé jutásért), egyéni
Lucia Bronzetti (olasz, 7.)–Gálfi Dalma 6:2, 6:1
Guadalajara (922 ezer dollár), páros
1. forduló (nyolcaddöntő)
Jessie Aney, Lena Papadakis (amerikai, német)–Babos Tímea, Nagyija Kicsenok (magyar, ukrán, 2.) 6:3, 2:6, 10–5 – döntő rövidítés