Tenisz: McEnroe meglátogatja Beckert a börtönben

CS. B., MTICS. B., MTI
Vágólapra másolva!
2022.06.28. 14:29
null
McEnroe meglátogatja Beckert a börtönben (Fotó: AFP)
Meglátogatja volt riválisát, Boris Beckert a börtönben John McEnroe, az amerikaiak legendás teniszezője.

 

A 63 éves amerikai sztár televíziós kommentátorként dolgozik a wimbledoni bajnokságon, és a hétfői közvetítés során érzelmes üzenetet küldött az áprilisban elítélt német klasszisnak.

„Szeretünk, Boris, és hiányzol, öregem” – mondta a kamerába McEnroe, aki az 54 esztendős Beckerhez hasonlóan háromszor nyerte meg a londoni Grand Slam-tornát.

„Big Mac" hozzátette, hogy angliai tartózkodása alatt mindenképpen meglátogatja korábbi ellenfelét a Londontól 70 kilométerre található Huntercombe börtönben. Aktív pályafutásuk alatt tízszer játszottak egymással, ebből McEnroe csak kétszer tudott nyerni.

A korábban szintén BBC-s szakkommentátorként tevékenykedő Beckert áprilisban két és fél év börtönre ítélte egy londoni bíróság azért, mert szándékos fedezetelrejtéssel igyekezett megakadályozni adóssága behajtását, és ezzel megsértette a csődeljárási törvényt. A 2012 óta Nagy-Britanniában élő teniszsztár büntetésének második felét várhatóan felfüggesztettre változtatják. Eleinte a hírhedten kemény wandsworth-i büntetés-végrehajtási intézetben volt, majd három hét után átszállították a jóval élhetőbb Huntercombe-ba.

(MTI)

Legfrissebb hírek

Babos Tímea szívesen vegyes párosozik, ha a világelső kéri

Tenisz
17 órája

Népsport: Taróczy és Günthardt Wimbledonban is a csúcson

Népsport
2025.07.06. 11:13

Novak Djokovics a 100. győzelmét aratta Wimbledonban

Tenisz
2025.07.05. 21:51

Marozsán párosban is búcsúzott Wimbledonban

Tenisz
2025.07.05. 18:11

Sinner megállíthatatlan, szettveszteség nélkül nyert harmadszor is

Tenisz
2025.07.05. 16:40

Wimbledon: Stollár párosban, Babos vegyes párosban jutott tovább

Tenisz
2025.07.05. 15:38

Ötven éve lett Arthur Ashe a „fehér sport” úttörője

Népsport
2025.07.05. 09:26

Gálfi nagyot küzdött, de kikapott a 13. kiemelttől Wimbledonban

Tenisz
2025.07.04. 14:34
Ezek is érdekelhetik